Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Lokaludvalg for Middelfart By

Lokaludvalget kan kontaktes på mailadresse: kontakt@lokaludvalg.dk

Læs lokaludvalgets vedtægter her: Vedtægter for Lokaludvalg for Middelfart By

Læs mere på lokaludvalgets egen hjemmeside https://www.lokaludvalg.dk

Den 4.6.2019 blev følgende sammensætning af lokaludvalget godkendt:

Formand
Jørgen Olsen
Algade 20 A, 1. tv., 5500 Middelfart
Mob. 25 40 66 19
olsen@etgodtvalg.dk

Næstformand
Poul Andersen
Gl. Strandvej 29, 5500 Middelfart
Mob. 24 87 33 12
pouladler@mail.dk

Kasserer
Gert B. Pedersen
Industrivej 12, 5500 Middelfart
Mob. 27 85 82 86
gert.b.pedersen@outlook.dk

Sekretær
Kristian Gren
Karensvej 41, 5500 Middelfart
Mob. 27 90 05 11
gren@gren.dk

Medlem
Inger Birthe Toft
Blindebomsvej 27, 5500 Middelfart
Mob. 22 28 90 06
Ingertoft27@stofanet.dk

Medlem
Hans Jørgen Tarup
Teglgårdsparken 5, 5500 Middelfart
Mob. 41 82 52 67
tarup@stofanet.dk

Medlem
Michael Gasberg
Rugvænget 10, 5500 Middelfart
Mob. 51 27 57 69
gasberg@outlook.dk

Suppleant
Birthe Lauvring
Ny Møllevej 6, 5500 Middelfart
Mob. 27 28 83 34
birthe5500@hotmail.com

Suppleant
Kasper Philbert
Jyllandsvej 29, 5500 Middelfart
Mob. 81 71 69 92
anothersunnyday@live.dk

Sidst opdateret af Benjamin Runge
12. juni 2019