Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Den Gamle Lillebæltsbro

Baaring Banke Lokaludvalg

Lokaludvalget kan kontaktes på mailadressen formand@baaringbanke.dk

Læs mere på Baaring Banke Lokaludvalgs egen hjemmeside (åbner i nyt vindue)

Læs mere på Båringnyt.dk (åbner nyt vindue)

Læs Baaring Banke Lokaludvalgs vedtægter: Baaring Banke Lokaludvalgs vedtægter 

Den 28.5.2019 er følgende sammensætning af Baaring Banke Lokaludvalg godkendt:

Formand
Tine Busk
Skovgyden 11
Båring Mark
5466 Asperup
Tlf. 29 78 07 08
E-mail: formand@baaringbanke.dk 

Næstformand
Claus Pedersen
Lyøvej 36, Båring
5466 Asperup
Tlf. 60211876
E-mail naestformand@baaringbanke.dk

Kasserer
Hans Erik Nielsen
Drejøvej 6, Båring
5466 Asperup
E-mail kasserer@baaringbanke.dk

Sekretær
Ulrik Andersson
Fynsvej 22, Båring
5466 Asperup
e-Mail sekretaer@baaringbanke.dk

Medlem
Rune Moesgaard
Byvejen 42, Båring
5466 Asperup
E-mail R_moesgaard@hotmail.com

Medlem
Britta Siemsen
Middelfartvej 14, Blanke
5466 Asperup
E-mail britta@nikolaisen.as

Medlem
Bente Schmidt
Bankejorden 9, Båring
5466 Asperup
Benteschmidt35@gmail.com

Suppleant
Anders Skov Henriksen
Lyøvej 2, Båring
5466 Asperup
E.-mail Ahenriksen71@gmail.com

Suppleant
Rasmus Enemærke
Skyttevej 2, Båring Skov
5466 Asperup
E-mail rasmus@juelenemaerke.dk

 

Sidst opdateret af Benjamin Runge
03. juni 2019