Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Økonomiudvalget

Medlemmer af Økonomiudvalget:

Johannes  

Johannes Lundsfryd Jensen (A)
Formand
Hessgade 4
5500 Middelfart
johannes.lundsfrydjensen@middelfart.dk
Tlf. 2528 4142 

      
Mikkel   Mikkel Dragmose-Hansen (F)
Buggesgade 21
5500 Middelfart
mikkel.dragmose-hansen@middelfart.dk
Tlf. 2280 9526 
      
Steen  

Steen Dahlstrøm (A)
Sverigesvej 35
5500 Middelfart
steen.dahlstrom@middelfart.dk
Tlf. 6441 4928 

      
John   John Kruse (A)
Elmegårdsvej 18
5464 Brenderup
john.kruse@middelfart.dk
Tlf. 6444 2131 
      
Agnete   Agnete Damkjær (B)
Norgesvej 30
5500 Middelfart
agnete.damkjaer@middelfart.dk
Tlf. 6160 2698 
      
Morten   Morten Weiss-Pedersen (C)
Vestergade 43, Strib
5500 Middelfart
morten.weiss-pedersen@middelfart.dk
Tlf. 2210 4110 
      
Niels   Niels Bebe (V)
Ravnskovgyden 9
5466 Asperup
niels.bebe@middelfart.dk
Tlf. 3034 1537 
      
Regitze   Regitze Tilma (V)
Cathrinebjergvej 7
5500 Middelfart
regitze.tilma@middelfart.dk
Tlf. 6440 2931 / 5194 5773
      
Anni   Anni B. Tyrrestrup (O)
Lerbjergvej 7
5500 Middelfart
anni.b.tyrrestrup@middelfart.dk
Tlf. 2647 7081 


 

 

 

 

Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
08. september 2017