Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Social- og Sundhedsudvalget

Kaj Johansen 

  Kaj Johansen (A) 
Havevej 10
5580 Nørre Aaby
kaj.johansen@middelfart.dk  
Tlf. 2639 1255
     
Jakob   Jacob Nielsen (A)
Havrevænget 30
5464 Brenderup 
jacob.nielsen@middelfart.dk 
Tlf. 2331 0205
     
Ulla   Ulla Sørensen (A)
Behrendtsvej 27, 2. th 
5500 Middelfart
ulla.sorensen@middelfart.dk 
Tlf. 2331 2776
      
Karin   Karin Riishede (V)
Kåsvænget 13
5500 Middelfart
karin.riishede@middelfart.dk
Tlf. 2337 2390
      
Kim   Kim Lund (V)
Dalbovej 10
5591 Gelsted
kim.lund2@middelfart.dk  
Tlf. 6449 1082 / 2482 3997
      
Anni   Anni Tyrrestrup (Løsgænger) 
Lerbjergvej 7
5500 Middelfart
anni.b.tyrrestrup@middelfart.dk  
Tlf. 2647 7081
      
Paw   Paw Nielsen (Ø)
Bøgeparken 3, st.th.
5580 Nørre Aaby
paw.nielsen@middelfart.dk  
Tlf. 5194 6342
     
Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
10. april 2018