Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Økonomiudvalget

Johannes Lundsfryd   Johannes Lundsfryd Jensen (A)
Hessgade 4
5500 Middelfart
johannes.lundsfrydjensen@middelfart.dk  
Tlf. 2528 4142 
     
Steen  

Steen Dahlstrøm (A)
Sverigesvej 35
5500 Middelfart
steen.dahlstrom@middelfart.dk  
Tlf. 6441 4928

     
Kaj Johansen   Kaj Johansen (A) 
Havevej 10
5580 Nørre Aaby
kaj.johansen@middelfart.dk  
Tlf. 2639 1255
     
John   John Kruse (A)
Elmegårdsvej 18
5464 Brenderup
john.kruse@middelfart.dk  
Tlf. 6444 2131 /2161 4468
     
Regitze   Regitze Tilma (V) 
Cathrinebjergvej 7
5500 Middelfart
regitze.tilma@middelfart.dk  
Tlf. 6440 2931 / 5194 5773
     

Christian 

  Christian Martins Kromann (V)
Havnegade 29 st. th.
5500 Middelfart
christian.martinskromann@middelfart.dk  
Tlf. 2586 2696
     
Anni   Anni Tyrrestrup (O) 
Lerbjergvej 7
5500 Middelfart
anni.b.tyrrestrup@middelfart.dk  
Tlf. 2647 7081
     
Mikkel   Mikkel Dragmose-Hansen (F)
Buggesgade 21
5500 Middelfart
mikkel.dragmose-hansen@middelfart.dk  
Tlf. 2280 9526
      
Morten   Morten Weiss-Pedersen (C)
Vestergade 43, Strib
5500 Middelfart
morten.weiss-pedersen@middelfart.dk  
Tlf. 2210 4110
      
Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
03. januar 2018