Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Byrådet

Johannes Lundsfryd   Johannes Lundsfryd Jensen (A)
Borgmester
Hessgade 4
5500 Middelfart
johannes.lundsfrydjensen@middelfart.dk  
Tlf. 2528 4142 
     
Lars  

Lars Vigsø (A) 
Agervangen 8
5592 Ejby
lars.vigso@middelfart.dk  
Tlf. 2124 6221 /2124 6221

     
Regitze   Regitze Tilma (V) 
Cathrinebjergvej 7
5500 Middelfart
regitze.tilma@middelfart.dk  
Tlf. 6440 2931 / 5194 5773
     
Jens   Jens Backer Mogensen (A)
Hessgade 2
5500 Middelfart
jens.backermogensen@middelfart.dk 
Tlf. 6441 5322 / 2129 4111  
     
Steen   Steen Dahlstrøm (A)
Sverigesvej 35
5500 Middelfart
steen.dahlstrom@middelfart.dk  
Tlf. 6441 4928  
     

Kaj Johansen 

  Kaj Johansen (A) 
Havevej 10
5580 Nørre Aaby
kaj.johansen@middelfart.dk  
Tlf. 2639 1255
     
Kaj P   Kaj Piilgaard Nielsen (V)
Carlshøjvej 18
5464 Brenderup
kaj.piilgaard.nielsen@middelfart.dk  
Tlf. 2089 2702  
     
Anni   Anni Tyrrestrup (O) 
Lerbjergvej 7
5500 Middelfart
anni.b.tyrrestrup@middelfart.dk  
Tlf. 2647 7081
      
Alex   Alex Gren (A)
Åkanden 10
5592 Ejby
alex.gren@middelfart.dk
Tlf. 2339 2215
      
John   John Kruse (A)
Elmegårdsvej 18
5464 Brenderup
john.kruse@middelfart.dk  
Tlf. 6444 2131 /2161 4468 
      
Karin   Karin Riishede (V)
Kåsvænget 13
5500 Middelfart
karin.riishede@middelfart.dk
Tlf. 2337 2390 
      
Ulla   Ulla Sørensen (A)
Behrendtsvej 27, 2. th 
5500 Middelfart
ulla.sorensen@middelfart.dk 
Tlf. 2331 2776
     
Mikkel   Mikkel Dragmose-Hansen (F)
Buggesgade 21
5500 Middelfart
mikkel.dragmose-hansen@middelfart.dk  
Tlf. 2280 9526  
     
Allan   Allan Buch (A)
Røjlemosevej 61
5500 Middelfart
allan.buch@middelfart.dk  
Tlf. 2046 1601  
      
Christian   Christian Martins Kromann (V)
Havnegade 29 st. th.
5500 Middelfart
christian.martinskromann@middelfart.dk  
Tlf. 2586 2696  
      

 Foto mangler

  Anja Reilev (A)
Rømøvænget 29
5500 Middelfart
anja.reilev@middelfart.dk
Tlf. 2331 9685 
      
Paw   Paw Nielsen (Ø)
Bøgeparken 3, st.th.
5580 Nørre Aaby
paw.nielsen@middelfart.dk  
Tlf. 5194 6342  
      
Morten   Morten Weiss-Pedersen (C)
Vestergade 43, Strib
5500 Middelfart
morten.weiss-pedersen@middelfart.dk  
Tlf. 2210 4110
      
Steffen   Steffen Daugaard (O)
Brombærranken 9
5500 Middelfart
steffen.daugaard@middelfart.dk
Tlf. 2332 6604 
     
Esben   Esben Erichsen (A)
Østervangen 14
5580 Nørre Aaby
esben.erichsen@middelfart.dk
Tlf. 2332 6086 
   
Kim   Kim Lund (V)
Dalbovej 10
5591 Gelsted
kim.lund2@middelfart.dk  
Tlf. 6449 1082 / 2482 3997 
     
Per   Per Vismark (A)
Gelsted Mose 37
5591 Gelsted
per.vismark@middelfart.dk
Tlf. 2337 1354 
     
Jakob   Jacob Nielsen (A)
Havrevænget 30
5464 Brenderup 
jacob.nielsen@middelfart.dk 
Tlf. 2331 0205 
     
Peter   Peter Storm (A)
Søndergade 8
5500 Middelfart
peter.storm@middelfart.dk  
Tlf. 6441 2512 / 4198 0210 
     
Bo  

Bo Juul Nielsen (V)
Aabylundvænget 4
5580 Nørre Aaby
bo.juulnielsen@middelfart.dk  
Tlf. 3091 1044  

Sidst opdateret af Benjamin Runge
10. januar 2018