Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Ny Lillebæltsbro med Middelfart i baggrunden

Trafik og vej

Send sikkerpost til Trafik- og vejafdelingen:

E-mail: Send alm. mail til Trafik- og vejafdelingen (Af sikkerhedsmæssige grunde bør du aldrig sende fortrolige eller personfølsomme oplysninger i en almindelig mail. Brug i stedet Digital Post på Borger.dk eller Virk.dk).

 

Fax - husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501
 
Trafik- og vejchef Uffe Høybye
uffe.hoybye@middelfart.dk
8888 4890 
Specialist Tina Frisch Karstensen
tina.karstensen@middelfart.dk
8888 4803
Landmålingstekniker Kenneth Hermansen 
kenneth.hermansen@middelfart.dk  
8888 4876
Teknisk designer Kirsten Hansen 
kirsten.hansen@middelfart.dk  
8888 4877
Laboratorietekniker Kirsten Nielsen Rasmussen
kirsten.nielsenrasmussen@middelfart.dk   
8888 4878
Ingeniør Klaus Henriksen  
klaus.henriksen@middelfart.dk
8888 4879
Ingeniør Pernille Svane
pernille.svane@middelfart.dk
8888 4880
Teknisk designer Peter Jespersen  
peter.jespersen@middelfart.dk
8888 4884
Ingeniør Peter Krogsgård Jensen 
peter.krogsgaard@middelfart.dk  
8888 4886
Ingeniør Ditte Storm
ditte.storm@middelfart.dk  
8888 4887
Landinspektør Vibeke Boisen Brandhof 
vibeke.brandhof@middelfart.dk  
8888 4888
Geolog Peter Hyldegaard Jensen
peter.hyldegaard@middelfart.dk
8888 4919
Kørselskoordinator Linda Falk Jørgensen
Linda.falkjorgensen@middelfart.dk
8888 5140
Kørselskoordinator Rasmus Ellegaard
rasmus.ellegaard@middelfart.dk
8888 4881
Køretøjsansvarlig Anders Drostrup
anders.drostrup@middelfart.dk
8888 4875 
   

 

 

 


 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Benjamin Runge
12. december 2019