Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Staben

Sikkerpost: Send sikker post til Staben 
E-mail: Send alm. mail til Staben  

Direktion
Kommunaldirektør (Konst.)
Thorbjørn Sørensen - se kontaktinfo nedenfor
Teknisk Direktør Thorbjørn Sørensen 
thorbjorn.sorensen@middelfart.dk
8888 4800/
2120 4801 
Social- og Sundhedsdirektør Mette H. Bostrup
mette.bostrup@middelfart.dk
8888 4681
Børn- og ungedirektør Charlotte Houlberg
Charlotte.Houlberg@middelfart.dk
8888 5200
   
Sekretariat   
Stabschef Martin Albertsen
martin.albertsen@middelfart.dk
8888 5015
Mette Engleson
mette.engleson@middelfart.dk
8888 5013

Maja Føns
maja.mariafons@middelfart.dk

8888 5195
Klimachef Morten Westergaard
morten.westergaard@middelfart.dk
8888 4795 
Liselotte Skov
liselotte.skov@middelfart.dk  
8888 5204 

Monika Hedelund
Monika.hedelund@middelfart.dk

8888 4801
Ole Qvortrup Larsen
ole.qvortruplarsen@middelfart.dk
8888 4677 
Pernille Gustafsson
Pernille.Gustafsson@middelfart.dk
8832 5805

Kommunikation
Lisbeth Behrendt 
lisbeth.behrendt@middelfart.dk
8888 5005
Martin Kastoft
martin.kastoft@middelfart.dk  
9243 9406
Kasper-Emil Tornfeldt
Kasper-Emil.OrtvedTornfeldt@middelfart.dk
2133 5315
Ditte-Marie Runge (Journalistpraktikant)
ditte-marie.runge@middelfart.dk
 
 
Benjamin Runge
benjamin.runge@middelfart.dk
8888 5017

Jura
Hanne Thouber
hanne.thouber@middelfart.dk
8888 5011
Anne Hammerhøj Beck
anne.hammershojbeck@middelfart.dk
8888 5012
Anette Nørbo
anette.norbo@middelfart.dk
8888 5024

HR og arbejdsmiljø

Henrik Mott Frandsen
henrikmott.frandsen@middelfart.dk

8888 5007
Anne Johansen
anne.johansen@middelfart.dk
8888 5026
Peter Tvebro
peter.tvebro@middelfart.dk
8888 5008

Plan, udvikling og organisation
Terkel Knudsen 
terkel.knudsen@middelfart.dk
8888 5020
Lone Damgaard
lone.damgaard@middelfart.dk
8888 5025
Sabine Christensen
sabine.christensen@middelfart.dk
8888 5010
Anders Juel Sørensen
anders.juelsorensen@middelfart.dk
8888 5021
Louise Secher
Louise.Secher@middelfart.dk
9116 7951
    

Stig Asger Hulgaard
Stig.asgerhulgaard@
middelfart.dk 

5143 9734
   
Bosætning   
Anne Marie Klausen
annemarie.klausen@middelfart.dk 
2240 0049
   
Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
06. august 2019