Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Ny Lillebæltsbro med Middelfart i baggrunden

Staben

Send sikkerpost til Staben:

E-mail: Send alm. mail til Staben  (Af sikkerhedsmæssige grunde bør du aldrig sende fortrolige eller personfølsomme oplysninger i en almindelig mail. Brug i stedet Digital Post på Borger.dk eller Virk.dk).

 

Direktion

Kommunaldirektør Willy Feddersen
willy.feddersen@middelfart.dk
8888 5050
Teknisk Direktør Thorbjørn Sørensen 
thorbjorn.sorensen@middelfart.dk
8888 4800/
2120 4801 
Social- og Sundhedsdirektør 
Irene Ravn Rossavik
irene.ravnrossavik@middelfart.dk
2774 1157
Børn- og ungedirektør Charlotte Houlberg
Charlotte.Houlberg@middelfart.dk
8888 5200
   

Sekretariat 

 

Stabschef 
Steen Møller
steen.moller@middelfart.dk 

8888 5015
Grith Langer
grith.langer@middelfart.dk 
8888 5013

Maja Føns
maja.mariafons@middelfart.dk

8888 5195
Klimachef Morten Westergaard
morten.westergaard@middelfart.dk
8888 4795 
Liselotte Skov
liselotte.skov@middelfart.dk  
8888 5204 

Monika Hedelund
Monika.hedelund@middelfart.dk

8888 4801
Ole Qvortrup Larsen
ole.qvortruplarsen@middelfart.dk
8888 4677 
Dorte Stage Mølgaard
dorte.stagemolgaard@middelfart.dk
8888 5327
Pernille Gustafsson
Pernille.Gustafsson@middelfart.dk
8832 5805
Susanna Stjernegaard Hass
SusannaStjernegaard.Hass@middelfart.dk
2120 4604
Jette Andersen
jette.andersen@middelfart.dk
2120 4370

Kommunikation

Kommunikationschef Rasmus Kjølby
rasmus.kjolby@middelfart.dk  

8888 5006
2367 1277
Lisbeth Behrendt 
lisbeth.behrendt@middelfart.dk
8888 5005
Karina Thaudal Christensen
karina.thaudalchristensen@middelfart.dk
8888 5014
Vibeke Pors Sagen
vibeke.porssagen@middelfart.dk
 
2943 9068 
Benjamin Runge
benjamin.runge@middelfart.dk
8888 5017

Jura

Hanne Thouber
hanne.thouber@middelfart.dk
8888 5011
Anne Hammerhøj Beck
anne.hammershojbeck@middelfart.dk
8888 5012
Anette Nørbo
anette.norbo@middelfart.dk
8888 5024

HR og arbejdsmiljø

Henrik Mott Frandsen
henrikmott.frandsen@middelfart.dk

8888 5007
Anne Johansen
anne.johansen@middelfart.dk
8888 5026
Peter Tvebro
peter.tvebro@middelfart.dk
8888 5008

Plan, udvikling og organisation

Terkel Knudsen 
terkel.knudsen@middelfart.dk
8888 5020
Lone Damgaard
lone.damgaard@middelfart.dk
8888 5025
Sabine Christensen
sabine.christensen@middelfart.dk
8888 5010
Anders Juel Sørensen
anders.juelsorensen@middelfart.dk
8888 5021
Louise Secher
Louise.Secher@middelfart.dk
9116 7951
    

Bosætning 

 
Anne Marie Klausen
annemarie.klausen@middelfart.dk 
2240 0049
   
Sidst opdateret af Morten Rask
15. september 2020