Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Den Gamle Lillebæltsbro

Sekretariat, Kultur og Fritid

Sikkerpost: Send sikker post til Børn-, unge- og fritidsforvaltningen

Læring, Kultur og Fritidschef 
Peter Wamberg
peter.wamberg@middelfart.dk

8888 5420
   
Koordinator Heidi Junker
heidi.junker@middelfart.dk
8888 5421
   
Fagsekretariat og pladsanvisning  
Familieområdet Pia Pryds
pia.pryds@middelfart.dk
8888 5302
   
Familieområdet Karen Suhr
karen.suhr@middelfart.dk
8888 5306
   
Skoleområdet Randi Nellemann
randi.nellemann@middelfart.dk
8888 5423
   
Skoleområdet Stine Weishaupt
stine.weishaupt@middelfart.dk
8888 5330
   
PPR området Lene Kofod
lene.kofod@middelfart.dk
8888 5290
Pladsanviser Lene Toftekjær
lene.toftekjaer@middelfart.dk
8888 5432
   
Pladsanviser Ulla Koldkjær
ulla.koldkjaer2@middelfart.dk
8888 5431

 

 
Fritid (fritid@middelfart.dk)  
Rikke Jørgensen
rikke.jorgensen@middelfart.dk
8888 5208
   
Konsulent Thorbjørn Kristensen
thorbjorn.kristensen@middelfart.dk 
4041 4310
   

 

 

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Rikke Jørgensen
03. maj 2019