Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Læring, Kultur og Fritid

Sikkerpost: Send sikker post til Børn-, unge- og fritidsforvaltningen

Læring, Kultur og Fritidschef 
Birgitte Mikkelsen
birgitte.mikkelsen@middelfart.dk

8888 5420
   
Fagsekretariat og pladsanvisning  
Familieområdet Pia Pryds
pia.pryds@middelfart.dk
8888 5302
   
Familieområdet Karen Suhr
karen.suhr@middelfart.dk
8888 5306
   
Skoleområdet Randi Nellemann
randi.nellemann@middelfart.dk
8888 5423
   
Skoleområdet Anne-Grethe Trelle
anne-grethe.trelle@middelfart.dk
8888 5330
   
PPR området Lene Kofod
lene.kofod@middelfart.dk
8888 5290
Pladsanviser Lene Toftekjær
lene.toftekjaer@middelfart.dk
8888 5432
   
Pladsanviser Ulla Koldkjær
ulla.koldkjaer2@middelfart.dk
8888 5431

 

 
Fritid (fritid@middelfart.dk)  
Assistent Rikke Jørgensen
rikke.jorgensen@middelfart.dk
8888 5208
   
Konsuletteam  

Konsulent Bettina Hoffmann
bettina.hoffmann@middelfart.dk

8888 5422
   
Konsulent Heidi Junker
heidi.junker@middelfart.dk
8888 5421
   

Konsulent Lars Jensen
lars.jensen@middelfart.dk

8888 5289 
   
Konsulent Aase Nissen
aase.nissen@middelfart.dk
2046 1315
   
Konsulent Vibeke Vested
vibeke.vedsted@middelfart.dk
 29137631
   

Konsulent Kéke Reinhart
Keke.reinhart@middelfart.dk

8888 5202
   
PPR
Leder Jessica Guldahl Linnhoff
Jessica.linnhoff@middelfart.dk
2157 3108
   
Læsekonsulent Britt Jensen Ponikovski
britt.jensenponikovski@middelfart.dk
4030 3329
   
Læringskonsulent Henrik Halkjær
henrik.halkjaer@middelfart.dk
4032 1493
   
Læringskonsulent Berit Frølund
berit.frolund@middelfart.dk
6114 0639
   
Sprogpædagog Kirsten Bieling
kirsten.bieling@middelfart.dk
2633 6183
   
Psykolog Charlotte Kjær
charlotte.kjaer@middelfart.dk
2013 2988
   
Psykolog Lone Møller
lone.moller@middelfart.dk
6163 1530
   

Psykolog Nini Engbo
nini.engbo@middelfart.dk

2157 7298
   
Psykolog Petra Niemeier
Petra.Niemeier@middelfart.dk
2677 2203
   

Psykolog Helga Wittrup
helga.wittrup@middelfart.dk 

2677 0479
 

Psykolog Joan Fanny Jeppesen
Joan.FannyJeppesen@middelfart.dk

2335 6940
   
Tale- hørelærer Camilla Jensen
camilla.jensen@middelfart.dk
2677 0483
   
Tale- hørelærer Niels Christophersen 
niels.christophersen@middelfart.dk
2677 0487
   

Tale- hørelærer Lisbeth Slumstrup
lisbeth.slumstrup@middelfart.dk

3078 8350
   

Tale- hørelærer Niels Thybæk
niels.thybaek@middelfart.dk 

2677 0484
   
Tale- hørelærer Charlotte Thrane
charlotte.thrane@middelfart.dk
2677 0486
   
Specialpædagog Kirsten Gangelhoff Knudsen
kirsten.gangelhoffknudsen@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Sally Schmidt
sally.schmidt@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Bente Eshel
bente.eshel@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Mette Wolff-Pedersen
mette.wolff-pedersen@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Anne Mette Møller-Iversen
annemette.moller-iversen@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Berit Garcia
berit.garcia@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Heidi Grau Petersen
heidi.graupetersen@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Lone Jørgensen
lone.jorgensen@middelfart.dk
 
   
Specialpædagog Anne Strøh
anne.stroh@middelfart.dk
 
   

Specialpædagog Vivi Jørgensen
vivi.jorgensen@middelfart.dk

 
   
Specialpædagog Tina Gadegaard
tina.gadegaard@middelfart.dk
 

 

 

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Rikke Jørgensen
02. maj 2018