Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Den Gamle Lillebæltsbro

Plan og byg

 

Sikkerpost: Send sikker post til Plan- og bygafdelingen
E-mail: Send alm. mail til Plan- og bygafdelingen
Fax - husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501
 

Plan- og byggechef Anders Kjærved 
anders.kjaerved@middelfart.dk
8888 4820

Arkitekt Pia Quottrup Sand
Pia.QuottrupSand@middelfart.dk

8888 4824

Arkitekt Kristian Kipp 
kristian.kipp@middelfart.dk

8888 4819

Byplanlægger Jacob Kloch 
jacob.kloch@middelfart.dk

8888 4821

Byplanlægger Kirsten Bruun Plougmand
kirstenbruun.plougmand@middelfart.dk

8888 4822

Byplanlægger Keld R. Roed
Keld.RichardRoed@Middelfart.dk

8888 4808

Ingeniør Laila Wyke
laila.wyke@middelfart.dk 

8888 4811

Teknisk designer Tonny Erik Weltz
tonny.erik.weltz@middelfart.dk

8888 4813

Ingeniør Peter Kaalund
peter.kaalund@middelfart.dk

8888 4815

Teknisk designer Rita Nordbo
rita.nordbo@middelfart.dk

8888 4816 

Bygningskonstruktør Jesper Frandsen
JesperDan.Frandsen@middelfart.dk

8888 4823 

Bygningskonstruktør Thomas Edel Jensen
thomas.jensen@middelfart.dk

8888 4817

Kort- og landmåler tekniker David Faurholt
David.Faurholt@middelfart.dk

8888 5154

Sekretær Lene Nørregaard
lene.norregaard@middelfart.dk

8888 4805 

Administrativ medarbejder Lisbeth Stadel Linnet
lisbeth.stadellinnet@middelfart.dk

8888 4807

 

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Gitte Hertzum
26. september 2019

Kontakt

Plan & Byg
Nytorv 9
5500 Middelfart

teknik@middelfart.dk

Ring til os