Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Natur og miljø

   
Sikkerpost: Send sikker post til Natur- og miljøafdelingen
E-mail: Send alm. mail til Natur- og miljøforvaltningen
Fax - husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501
 
Natur- og miljøchef Hanne Laursen
hanne.laursen@middelfart.dk  
8888 4831
Teamleder Anne Grethe Pedersen
anne.grethepedersen@middelfart.dk
8888 4827 
Landinspektør Anne Vibeke Møller 
anne.vibekemoller@middelfart.dk
8888 4826
Landskabsplanlægger Elke Schäfer 
elke.schafer@middelfart.dk
8888 4828
Civilingeniør Erik Lønbæk 
erik.lonbaek@middelfart.dk
8888 4829
Miljøtekniker Irene Christens 
irene.christens@middelfart.dk
8888 4832
Miljøtekniker Merete Nørgaard 
merete.norgaard@middelfart.dk
8888 4834
Agronom Rikke M. B. Clausen
rikke.clausen@middelfart.dk
8888 4836
Biolog Anders Bo Jensen
anders.bo.jensen@middelfart.dk
8888 4837
Ingeniør Monica Nielsen
monica.nielsen@middelfart.dk
8888 4870
Geolog Stine Paulsen
stine.paulsen@middelfart.dk
8888 4894
Biolog Erik Madsen
erik.madsen@middelfart.dk
8888 4918
Agronom Klaus Schiøtt Kristensen 
klaus.schiottkristensen@middelfart.dk
8888 4936
Ingeniør Anne Lotte Villadsen
annelotte.villadsen@middelfart.dk
8888 4921
Biolog Gitte Slothuus Hertzum 
gitte.hertzum@middelfart.dk
8888 4922
Ingeniør Bjarne Simon Rasmussen 
bjarne.rasmussen@middelfart.dk
8888 4833 

Cand. Scient i Landskabsforvaltning Niels Ole Præstbro
Niels.OlePraestbro@middelfart.dk 

8888 4892 

Naturvejleder Rikke Vesterlund
rikke.vesterlund@middelfart.dk  

2347 2709 

Miljøteknik Anne Katrine Thomsen
Anne.KatrineThomsen@middelfart.dk

8888 4893 
Jordbrugsteknolog Viggo Lærke Madsen
Viggo.LaerkeMadsen@middelfart.dk
8888 4839 
Ingeniør Maria Friis Jensen
maria.friisjensen@middelfart.dk 
8888 4830 
Miljøingeniør Annette Weiss
Annette.weiss@middelfart.dk
2129 4174 
sekretær Mette Marxen
mette.marxen@middelfart.dk
barsel
Agronom Kristine Amstrup Jørgensen
kristine.amstrupjorgensen@middelfart.dk

8888 4923

Geolog Rikke Kirk Andersen
Rikke.kirkandersen@middelfart.dk 
8888 4924 
Forstkandidat Rasmus Dalhoff Skaar
rasmus.dalhoffskaar@middelfart.dk 
8888 4873
Biolog Jakob Pedersen
jakob.martinpedersen@middelfart.dk 
8888 4838 
Civilingeniør Mareike Johannsen
mareike.johannsen@middelfart.dk 
8888 4874 
Biolog Luisa Sapio Løv
luisa.sapiolov@middelfart.dk
8888 4891 
Sekretær Henrik Jakobsen
henrik.jakobsen@middelfart.dk
8888 4920 
   
 FAX - husk at skriv hvem fax'en er til 8888 5501










Sidst opdateret af Webmaster
22. marts 2018