Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Natur og miljø

   
Sikkerpost: Send sikker post til Natur- og miljøafdelingen
E-mail: Send alm. mail til Natur- og miljøforvaltningen
Fax - husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501
 
Natur- og miljøchef Hanne Laursen
hanne.laursen@middelfart.dk  
8888 4831
Teamleder Anne Grethe Pedersen
anne.grethepedersen@middelfart.dk
8888 4827 
Landinspektør Anne Vibeke Møller 
anne.vibekemoller@middelfart.dk
8888 4826
Landskabsplanlægger Elke Schäfer 
elke.schafer@middelfart.dk
8888 4828

Stephanie Villadsen
Stephanie.Villadsen@middelfart.dk

8888 4829
Ingeniør Maria Friis Jensen
maria.friisjensen@middelfart.dk 
8888 4830 
Miljøtekniker Irene Christens 
irene.christens@middelfart.dk
8888 4832
Ingeniør Bjarne Simon Rasmussen 
bjarne.rasmussen@middelfart.dk 
8888 4833 
Miljøtekniker Merete Nørgaard 
merete.norgaard@middelfart.dk
8888 4834
Agronom Rikke M. B. Clausen
rikke.clausen@middelfart.dk
8888 4836
Biolog Anders Bo Jensen
anders.bo.jensen@middelfart.dk
8888 4837
Biolog Jakob Pedersen
jakob.martinpedersen@middelfart.dk 

8888 4838 

Jordbrugsteknolog Viggo Lærke Madsen
Viggo.LaerkeMadsen@middelfart.dk 
8888 4839 

Miljøingeniør Snjólaug Tinna Hansdottir
Snjolaug.TinnaHansdottir@middelfart.dk

8888 4858

Biolog Brian Olsen
Brian.Olsen@middelfart.dk

8888 4870 

Biolog Nicol Paulien Slingerland
Nicol.paulienslingerland@middelfart.dk

8888 4871
Forstkandidat Rasmus Dalhoff Skaar
rasmus.dalhoffskaar@middelfart.dk 
8888 4873 
Civilingeniør Mareike Johannsen
mareike.johannsen@middelfart.dk 
8888 4874 

Cand. Scient i Landskabsforvaltning
Niels Ole Præstbro
Niels.OlePraestbro@middelfart.dk  

8888 4892

Miljøtekniker Anne Katrine Thomsen
Anne.KatrineThomsen@middelfart.dk

8888 4893
Geolog Stine Paulsen
stine.paulsen@middelfart.dk
88884 894 
Biolog Erik Madsen
erik.madsen@middelfart.dk
8888 4918
Sekretær Henrik Jakobsen
henrik.jakobsen@middelfart.dk 
8888 4920 
Ingeniør Anne Lotte Villadsen
annelotte.villadsen@middelfart.dk
8888 4921
Biolog Gitte Slothuus Hertzum 
gitte.hertzum@middelfart.dk
8888 4922

Biolog Christian Hougaard Sørensen
christian.hougaardsoerensen@middelfart.dk

8888 4923

Geolog Rikke Kirk Andersen
Rikke.kirkandersen@middelfart.dk 
8888 4924

Agronom Klaus Schiøtt Kristensen 
klaus.schiottkristensen@middelfart.dk

8888 4936 

Naturvejleder Rikke Vesterlund
rikke.vesterlund@middelfart.dk  

2347 2709 
Miljøingeniør Annette Weiss
Annette.weiss@middelfart.dk
2129 4174 
Sekretær Mette Marxen
mette.marxen@middelfart.dk
barsel
Agronom Kristine Amstrup Jørgensen
kristine.amstrupjorgensen@middelfart.dk

barsel











Sidst opdateret af Gitte Hertzum
28. november 2018