Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Løn & Økonomi

Økonomi

Sikkerpost: Send sikker post til Økonomiafdelingen
E-mail: Send alm. mail til Økonomiafdelingen
Fax -Husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501

 

Afdelingschef:
Eva Iversen
eva.iversen@middelfart.dk
8888 5030
Merete Larsen
merete.larsen@middelfart.dk
8888 5027
Annette Pryds Rasmussen 
annette.rasmussen@middelfart.dk
8888 5029
Birgit Bech 
birgit.bech@middelfart.dk
8888 5034
Christina Lilliedal Hansen
christina.lilliedalhansen@middelfart.dk   
8888 5028
Vagn Hansen 
vagn.hansen@middelfart.dk
8888 5037
Mads Sandager Hansen
mads.sandagerhansen@middelfart.dk
8888 5038
Trine Sørensen
trine.sorensen@middelfart.dk
8888 5041
Minna Clausen 
minna.clausen@middelfart.dk
8888 5042
Laila Karin Blomstrøm 
laila.karinblomstrom@middelfart.dk
8888 5043

Ida Skalø Sandkvist
ida.skalosandkvist@middelfart.dk

8888 5036

Lone Kjestrup Smith
lone.kjestrupsmith@middelfart.dk

8888 4796

Bente Espeseth Grand
bente.espesethgrand@middelfart.dk

8888 5044

Rasmus Geert Petersen
rasmus.geertpetersen@middelfart.dk

8888 5046
Lasse Roslind
lasse.roslind@middelfart.dk
8888 4682

Charlotte Jensen
charlotte.jensen@middelfart.dk

8888 4679
Annette Petersen
annette.petersen@middelfart.dk
8888 4717
Malene Kovaltsenko Ludvigsen
malene.kovaltsenkoludvigsen@middelfart.dk
8888 5033
Anne Nærø
anne.naero@middelfart.dk
8888 5019

Kristian Mohr Røge
kristian.mohrroge@middelfart.dk

8888 5145
Thomas Nedergaard Carstensen
thomas.nedergaardcarstensen@middelfart.dk
8888 4860
Henriette Rohde Harders
henriette.rohdeharders@middelfart.dk
8888 5023   

 

Indkøb

Udbudskonsulent
Tinne Lander Gjedde
tinne.landergjedde@middelfart.dk

8888 5099
Udbudskonsulent
Tina Weiss Nielsen
tina.weissnielsen@middelfart.dk
8888 5031

Udbudskonsulent (Barsel)
Trine Skovlund Woo Lind
trine.lind@middelfart.dk

8888 5032

Udbudskonsulent
Anders Grabski Larsen
anders.grabskilarsen@middelfart.dk

8888 5018
Support:
Majbrit Gadegaad Jensen
majbrit.jensen@middelfart.dk
8888 5039

 

Betaling
Administration og ekspedition af betalinger og opkrævning.

Dorthe Thingaard
dorthe.thingaard@middelfart.dk

8888 5131

Tina Løvgreen
tina.lovgreen@middelfart.dk

8888 5127

Eva Vigsø-Møller
eva.vigso-moller@middelfart.dk

8888 5129

 

Løn

Sikkerpost: Send sikker post til Lønafdeling  
E-mail: Send alm. mail til Lønafdelingen  
Fax - Husk at skrive hvem fax'er til! 8888 5501
 
Teamleder:
Mette Jakobsen
mette.jakobsen@middelfart.dk
8888 5048
Birgit Nielsen
birgit.nielsen@middelfart.dk
8888 5074
Annette Kyndesen
annette.kyndesen@middelfart.dk
8888 5078

Konny Jensen
konny.jensen@middelfart.dk

8888 5082

Rikke Jensen
rikke.jensen@middelfart.dk

8888 5081
Henrik Teichmann
henrik.teichmann@middelfart.dk
8888 5049
Tina Kjærsgaard Petersen
tina.kjaersgaardpetersen@middelfart.dk
8888 5077
Kirsten Rasmussen
kirsten.rasmussen@middelfart.dk
8888 5076
Kim Steen Jensen
kim.steenjensen@middelfart.dk
8888 5040

Vivi Jensen
vivi.jensen@middelfart.dk

8888 5070

Kristine B. Hansen
kristinebilde.hansen@middelfart.dk

8888 5080
Heidi Juul Andersen
heidi.juulandersen@middelfart.dk
8888 5075

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Christina Hansen
19. september 2018