Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Den Gamle Lillebæltsbro

Løn & Økonomi

Økonomi

Sikkerpost: Send sikker post til Økonomiafdelingen
E-mail: Send alm. mail til Økonomiafdelingen
Fax -Husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501

 

Afdelingschef:
Eva Iversen
eva.iversen@middelfart.dk
8888 5030

 

Annette Pryds Rasmussen 
annette.rasmussen@middelfart.dk
8888 5029
Birgit Bech 
birgit.bech@middelfart.dk
8888 5034

Kathe Poulsen
kathe.poulsen@middelfart.dk

8888 5028
Mads Sandager Hansen
mads.sandagerhansen@middelfart.dk
8888 5038
Trine Sørensen
trine.sorensen@middelfart.dk
8888 5041
Minna Clausen 
minna.clausen@middelfart.dk
8888 5042
Laila Karin Blomstrøm 
laila.karinblomstrom@middelfart.dk
8888 5043

Ida Skalø Sandkvist
ida.skalosandkvist@middelfart.dk

8888 5036

Lone Kjestrup Smith
lone.kjestrupsmith@middelfart.dk

8888 4796

Bente Espeseth Grand
bente.espesethgrand@middelfart.dk

8888 5044
Lasse Roslind
lasse.roslind@middelfart.dk
8888 4682

Charlotte Jensen
charlotte.jensen@middelfart.dk

8888 4679
Annette Petersen
annette.petersen@middelfart.dk
8888 4717
Anne Nærø
anne.naero@middelfart.dk
8888 5019

Kristian Mohr Røge
kristian.mohrroge@middelfart.dk

8888 5145
Thomas Nedergaard Carstensen
thomas.nedergaardcarstensen@middelfart.dk
8888 4860
Henriette Rohde Harders
henriette.rohdeharders@middelfart.dk
8888 5023   

Murtaza Sharafmal
Murtaza.Sharafmal@middelfart.dk

8888 5033

 

Nana Rask Guldfeldt
Nana.Raskguldfeldt2@middelfart.dk

8888 5037

Michael Gotthold Mogensen
Michael.Gottholdmogensen@middelfart.dk

8888 4861
Mie Melgaard Nielsen
Mie.Melgaardnielsen@middelfart.dk
8888 5131

 

 

Indkøb

Udbudskonsulent
Tinne Lander Gjedde
tinne.landergjedde@middelfart.dk

8888 5099

Udbudskonsulent
Trine Skovlund Woo Lind
trine.lind@middelfart.dk

8888 5032

Udbudskonsulent
Anders Grabski Larsen
anders.grabskilarsen@middelfart.dk

8888 5018
Support:
Majbrit Gadegaad Jensen
majbrit.jensen@middelfart.dk
8888 5039

 

Betaling
Administration og ekspedition af betalinger og opkrævning.

Yasir Najeeb
Yasir.Najeeb@middelfart.dk

8888 5129

Mette Mortensen
Mette.Mortensen@middelfart.dk

8888 5127

Berit Brønsbæk Nielsen
Berit.Bronsbaeknielsen@middelfart.dk

8888 5027

 

Løn

Sikkerpost: Send sikker post til Lønafdeling  
E-mail: Send alm. mail til Lønafdelingen  
Fax - Husk at skrive hvem fax'er til! 8888 5501
 
Teamleder:
Mette Jakobsen
mette.jakobsen@middelfart.dk
8888 5048
Birgit Nielsen
birgit.nielsen@middelfart.dk
8888 5074
Annette Kyndesen
annette.kyndesen@middelfart.dk
8888 5078

Konny Jensen
konny.jensen@middelfart.dk

8888 5082

Rikke Jensen
rikke.jensen@middelfart.dk

8888 5081
Henrik Teichmann
henrik.teichmann@middelfart.dk
8888 5049
Tina Kjærsgaard Petersen
tina.kjaersgaardpetersen@middelfart.dk
8888 5077
Kirsten Rasmussen
kirsten.rasmussen@middelfart.dk
8888 5076
Kim Steen Jensen
kim.steenjensen@middelfart.dk
8888 5040

Daniel Hansen
Daniel.Hansen@middelfart.dk

8888 5084

Kristine B. Hansen
kristinebilde.hansen@middelfart.dk

8888 5080
Heidi Juul Andersen
heidi.juulandersen@middelfart.dk
8888 5075

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Henriette Harders
17. september 2019