Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Ny Lillebæltsbro med Middelfart i baggrunden

Løn & Økonomi

Løn & Økonomi

 

Afdelingschef:
Eva Iversen
eva.iversen@middelfart.dk
Tlf. 8888 5030

Økonomi, Indkøb og Personalejura

Økonomi

Send sikkerpost til Økonomiafdelingen:

E-mail: Send alm. mail til Økonomiafdelingen (Af sikkerhedsmæssige grunde bør du aldrig sende fortrolige eller personfølsomme oplysninger i en almindelig mail. Brug i stedet Digital Post på Borger.dk eller Virk.dk).

 

Fax -Husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501
Afdelingschef:
Eva Iversen
eva.iversen@middelfart.dk
8888 5030
Annette Pryds Rasmussen 
annette.rasmussen@middelfart.dk
8888 5029
Birgit Bech 
birgit.bech@middelfart.dk
8888 5034
Mads Sandager Hansen
mads.sandagerhansen@middelfart.dk
8888 5038

Linda Blirup
Linda.Blirup@middelfart.dk

8888 5041
Bente Stokholm
Bente.Stokholm@middelfart.dk

8888 5037

Lone Kjestrup Smith
lone.kjestrupsmith@middelfart.dk

8888 4796

Bente Espeseth Grand
bente.espesethgrand@middelfart.dk

8888 5044
Lasse Roslind
lasse.roslind@middelfart.dk
8888 4682

Charlotte Jensen
charlotte.jensen@middelfart.dk

8888 4679
Anne Nærø
anne.naero@middelfart.dk
8888 5019

Kristian Mohr Røge
kristian.mohrroge@middelfart.dk

8888 5145
Thomas Nedergaard Carstensen
thomas.nedergaardcarstensen@middelfart.dk
8888 4860

Murtaza Sharafmal
Murtaza.Sharafmal@middelfart.dk

8888 5033

 

 

Indkøb

 

Udbudskonsulent
Tinne Lander Gjedde
tinne.landergjedde@middelfart.dk

8888 5099

Udbudskonsulent
Trine Roy
Trine.roy@middelfart.dk

8888 5031

Udbudskonsulent
Trine Skovlund Woo Lind
trine.lind@middelfart.dk

8888 5032

Udbudskonsulent
Anders Grabski Larsen
anders.grabskilarsen@middelfart.dk

8888 5018

Maja Holm Petersen
maja.holmpetersen@middelfart.dk

8888 5045

Mikkel Skou Pedersen
Mikkel.SkouPedersen@middelfart.dk
8888 5039

Rupika Pushparupan
Rupika.Pushparupan@middelfart.dk

8888 5095

 

Personalejura

 

Kristine B. Hansen
kristinebilde.hansen@middelfart.dk

8888 5080

Anna-Sofie Henner Heindahl
Anna-Sofie.Heindahl@middelfart.dk

8888 5040

Henrik Teichmann
Henrik.Teichmann@middelfart.dk

8888 5049

Mikkel Nygaard Nielsen
Mikkel.NygaardNielsen@middelfart.dk

8888 5070

 

Løn, Debitor (opkrævning) og Kreditor

 

Teamleder:
Henriette Rohde Harders
henriette.rohdeharders@middelfart.dk
Tlf. 8888 5023

 

Løn

Send sikkerpost til Lønafdelingen:

E-mail: Send alm. mail til Lønafdelingen (Af sikkerhedsmæssige grunde bør du aldrig sende fortrolige eller personfølsomme oplysninger i en almindelig mail. Brug i stedet Digital Post på Borger.dk eller Virk.dk).

 

Fax - Husk at skrive hvem fax'er til! 8888 5501
   

Annette Kyndesen
annette.kyndesen@middelfart.dk

8888 5078

Pia Lagoni
Pia.Lagoni@middelfart.dk

8888 5082

Rikke Jensen
rikke.jensen@middelfart.dk

8888 5081

Tina Kjærsgaard Petersen
tina.kjaersgaardpetersen@middelfart.dk

8888 5077

Heidi Juul Smith
heidi.juulsmith@middelfart.dk

8888 5075

Signe Ankjær Kristensen
Signe.AnkjaerKristensen@middelfart.dk

8888 5074

 

Debitor (opkrævning)
Administration og ekspedition af betalinger og opkrævning.

Berit Brønsbæk Nielsen
Berit.Bronsbaeknielsen@middelfart.dk

8888 5027

Mette Mortensen
Mette.Mortensen@middelfart.dk

8888 5127

Mette Bruun Sørensen
MetteBruun.Sorensen@middelfart.dk

8888 5129

 

Kreditor

 

Konny Jensen
konny.jensen@middelfart.dk

8888 4861

Kim Gert Knudsen
Kim.GertKnudsen@middelfart.dk

8888 5036

Annette Petersen
annette.petersen@middelfart.dk

8888 4717

Malene Størling
Malene.Storling@middelfart.dk

8888 5035

Louise Guldfeldt Madsen
LouiseGuldfeldt.Madsen@middelfart.dk

8888 5131