Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Ny Lillebæltsbro med Middelfart i baggrunden

Job- og Vækstcenter

Hovednummer omstilling 

8888 5160

Virksomhedsservice

8888 4949
   
Sikkerpost:  
Skriv sikkert som borger (NemID) til Job- og Vækstcentret (åbner nyt vindue)
Skriv sikkert som virksomhed (medarbejdersignatur) til Job- og Vækstcentret (åbner nyt vindue)
 
Skriv sikkert som borger (NemID) til Kontanthjælp (åbner nyt vindue)
Skriv sikkert som virksomhed (medarbejdersignatur) til Kontanthjælp (åbner nyt vindue)
 
Skriv sikkert som borger (NemID) til Fleksløntilskud (åbner nyt vindue)
Skriv sikkert som virksomhed (medarbejdersignatur) til Fleksløntilskud (åbner nyt vindue)
   
Arbejdsmarkedschef 
Jeanette Johansen
jeanette.johansen2@middelfart.dk
 8888 5190
   

Tværgående indsats

Jeanett Graversgaard Hansen (barsel)  
Kinne Kaysen
kinne.kaysen@middelfart.dk
 8888 5196
Sanne Junker
sanne.junker@middelfart.dk
 8888 5187
Sofie Kofod Nørgård Kristensen
sofie.norgaard@middelfart.dk
 2222 1445
Stine Maach
stine.maach@middelfart.dk  
 8888 5192
   

Job og Fastholdelse

 

Leder
Lejla Delic
lejla.delic@middelfart.dk

 2965 7328
Koordinator
Mette Nielsen        
mette.nielsen@middelfart.dk 
 8888 5173
 

Team Fastholdelse

 
Kirsten Nielsen
kirsten.nielsen@middelfart.dk
 2128 9764
Lone Andersen
lone.andersen2@middelfart.dk
 2222 1443
Luise Bøgedal
luise.bogedal@middelfart.dk
 8832 4180
Marianne Bæk Simonsen
Marianne.BaekSimonsen@middelfart.dk
 2347 2518
Maya Schaap Nilsson
maya.schaapnilsson@middelfart.dk
 2485 0012
Ragnhild Hove Hundebøll
ragnhild.hovehundeboll@middelfart.dk
 4029 7252
Tanya Wilse
tanya.wilse@middelfart.dk
 5116 0728
Tina Valentin Jensen
tina.valentinjensen@middelfart.dk
 2935 5320
Pia Marie Henriksen
pia.mariehenriksen@middelfart.dk
 2912 8433
Sara Behrensdorff
sara.behrensdorff@middelfart.dk
 2371 3345
Lisbeth Bloch (Praktikant)
lisbeth.bloch@middelfart.dk 
 
   

Team Ledige Sygemeldte og Jobafklaring

 
Bodil Moestrup (barsel)  
Anna Thiim Schou
Anna.ThiimSchou@middelfart.dk

 8888 4948

Camilla Marie Daugaard Ulvsbjerg
camilla.mariedaugaardulvsbjerg@middelfart.dk
 8832 4165
Camilla Skovlund Abildgaard Pedersen
camilla.s.a.pedersen@middelfart.dk 
 2932 6667
Christina Tylvad Larsen
christina.larsen@middelfart.dk
 8888 5167
Jeanne Mai Antoniussen
jeanne.maiantoniussen@middelfart.dk
 8888 5166
Pia Liane Tyrell
pia.lianetyrell@middelfart.dk 
 2032 7265
Selma Hamzic (barsel)  
Signe Horsman
signe.horsman@middelfart.dk
 8888 4709
Nane Katharina Peper
nane.katharinapeper@middelfart.dk
 2932 4402
Louise Holm
louise.holm@middelfart.dk
 2484 8695
Kadir Kurbasevic
kadir.kurbasevic@middelfart.dk
 2932 6685
   

Ydelser sygedagpenge

 
Inge Gustenhoff
inge.gustenhoff@middelfart.dk
 8888 5151
Camilla Lyneborg Mostrøm
camilla.lyneborgmostrom@middelfart.dk
 8888 5122
Louise Bram Cornett  
Jannie Skjoldbjerg Jensen
jannieskjoldbjerg.jensen@middelfart.dk
 8888 5149
 
§56
Anne-Marie Slaikjer-Kongaa
anne-marie.slaikjer@middelfart.dk
 8888 5264
   
Lægekonsulent
Bente Schumacher
bente.schumacher@middelfart.dk
 8832 4185
   
Psykolog
Dorthe B. Mortensen
dorthe.b.mortensen@middelfart.dk 
 8832 4166
   

Job og Udvikling

 
Leder
Kristina Krüger
kristina.kruger@middelfart.dk  
 
Koordinator
Helle-Margrethe Olesen
helle.olesen@middelfart.dk
 8888 5169
   

Ressourceteam

 
Eva Bonde
eva.bonde@middelfart.dk  
 3032 6172
Gitte Kældsø Andreasen
gitte.kaeldsoandreasen@middelfart.dk
 8888 4979
Heidi Bickham 
heidi.bickham@middelfart.dk
 2484 8711
Joan Pedersen Paaske
joan.pedersenpaaske@middelfart.dk 
 2055 9521
Katrine Kjørup Jensen
katrinekjorup.jensen@middelfart.dk  
 3033 5418
Lisbeth Wolfson
lisbeth.wolfson@middelfart.dk
 3052 5193
Lone Anker
lone.anker@middelfart.dk  
 8888 5175
Maria Kvist
maria.kvist@middelfart.dk 
 4032 3157
Marianne Kingo
marianne.kingo@middelfart.dk 
 5181 0538
Ove Nissen
ove.nissen@middelfart.dk 
 2027 2406
Maria Chloë Schneider (Praktikant)
maria.chloeschneider@middelfart.dk
 
   

Kontanthjælp og integration - aktivitetsparate & jobparate

 
Anette Lemann
anette.lemann@middelfart.dk
 8888 5109
Bente Johansen
bente.johansen@middelfart.dk
 2055 9860
Ellis Shields
ellis.shields@middelfart.dk
 6163 1531
Heidi Pedersen
heidi.pedersen@middelfart.dk
 8888 5184
Helen Merete Hauge
helenmerete.hauge@middelfart.dk  
 8832 4182
Nora Beck
nora.beck@middelfart.dk
 2162 2478
Rikke Johnsen
rikke.johnsen@middelfart.dk
 8888 5261
Signe Fleikjer Rathleff
signe.fleikjerrathleff@middelfart.dk
 2033 2471
Tchinar Hamdin Acar
tchinar.hamdinacar@middelfart.dk
 2128 9321
Tina Jørgensen
tina.jorgensen@middelfart.dk  
 8888 5177
Therese Berthelsen
therese.berthelsen@middelfart.dk
 8888 5160
   

Mentorer

 
Inger Mogensen
Inger.mogensen@middelfart.dk  
 4030 7999
Lene Bonde Hemmingsen
lene.bondehemmingsen@middelfart.dk
 4023 9508
Lisbeth Christensen
lisbeth.christensen@middelfart.dk  
 2162 2035
   

Job og Virksomhedsservice

 
Leder
Kia Lund McDermott
kia.lundmcdermott@middelfart.dk
 4040 5185
Koordinator
Anita Rasmussen
anita.rasmussen@middelfart.dk 
 2494 9843
Koordinator
Jørgen Engelbreth
jorgen.engelbreth@middelfart.dk
 4032 0786
   

Rekrutterings- og uddannelsesservice

 
Else Friis Anderson
else.friisanderson@middelfart.dk
 8888 4965
Helle Xaver Dover
helle.xaverdover@middelfart.dk
 2054 0203
Karin Madsen
karin.madsen@middelfart.dk
 2157 5403
Line Glintborg Nielsen
line.glintborgnielsen@middelfart.dk  
 4030 3495
Mathias Petersen
mathias.petersen@middelfart.dk
 2183 1540
Vesna Grell
Vesna.grell@middelfart.dk
 2115 8182
   

Virksomhedsservice

 
Adla Hajdarovic
adla.hajdarovic@middelfart.dk
 2035 9928
Anja Ravn
anja.ravn@middelfart.dk
 2023 2091
Anne Marie Hauge
annemarie.hauge@middelfart.dk 
 2911 4716
Ben Nasr
ben.nasr@middelfart.dk
 2134 1201
Berit Simonsen
berit.simonsen@middelfart.dk
 2498 7878
Jan Pedersen
jan.pedersen@middelfart.dk 
 2054 9319
Janni Nytoft-Blaaberg
janni.nytoft-blaaberg@middelfart.dk
 2947 4209
Lars Asmussen
lars.asmussen@middelfart.dk 
 3058 6282
Lene Præstekjær
lene.praestekjaer@middelfart.dk
 3058 9391
Lone Højte Nielsen
lone.nielsen@middelfart.dk
 4018 5174
Nasir Khaf
nasir.khaf@middelfart.dk
 2222 1446
Peter Braae
peter.braae@middelfart.dk
 2033 7970
Peter Noer
peter.noer@middelfart.dk
 2153 7934
Mi Thanh Nguyen (Praktikant)
mi.thanhnguyen@middelfart.dk  
 
   

Team Dagpenge

 
Birgit Amby
birgit.amby@middelfart.dk
 2154 4463
Ditte Harder Kristensen
ditte.harder@middelfart.dk
 2135 0474
Helle Arentsen
helle.arentsen@middelfart.dk  
 8888 4953
Lamia Al-Msetef
lamia.al-msetef@middelfart.dk
 2048 1873
Lene Toft Haugaard
lene.haugaard@middelfart.dk
 8888 4968
Rikke Lonnie Sørensen
Rikke.Lonniesorensen@middelfart.dk
 8888 4969
Susanne Vejler
susanne.vejler@middelfart.dk
 8888 5182
   

Uddannelse og Unge

 
Leder
Jeanette Johansen
jeanette.johansen2@middelfart.dk
 6020 5011
Koordinator
Rune Berthelsen
rune.berthelsen@middelfart.dk
 2129 3925
   

Ungeteam

 
Gitte Thomasen
gitte.thomasen@middelfart.dk
 2129 3916
Irene Bruun Knudsen
irene.bruunknudsen@middelfart.dk
 8888 4958 
Laura Wilki Dahl
laurawilki.dahl@middelfart.dk
 4028 3439
Ninna Hansen
ninna.hansen@middelfart.dk
 8832 4187
Signe Arnfred
signe.arnfred@middelfart.dk
 2129 4664
Signe Thorbensen
signe.thorbensen@middelfart.dk
 2939 0287
Tina Junge
Tina.Junge@middelfart.dk 
 2129 3956
   

Mentorer

 
Danny Solager
danny.solager@middelfart.dk
 3066 0971
Lene Dahl
lene.dahl@middelfart.dk 
 2714 6923
Ulla Sørensen
ulla.sorensen2@middelfart.dk 
 5129 3785

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Stine Maach
02. september 2021