Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Påskelilje

Job- og Vækstcenter

Hovednummer omstilling 

8888 5160

Virksomhedsservice

8888 4949
   
Sikkerpost:  
Skriv sikkert som borger (NemID) til Job- og Vækstcentret (åbner nyt vindue)
Skriv sikkert som virksomhed (medarbejdersignatur) til Job- og Vækstcentret (åbner nyt vindue)
 
Skriv sikkert som borger (NemID) til Kontanthjælp (åbner nyt vindue)
Skriv sikkert som virksomhed (medarbejdersignatur) til Kontanthjælp (åbner nyt vindue)
 
Skriv sikkert som borger (NemID) til Fleksløntilskud (åbner nyt vindue)
Skriv sikkert som virksomhed (medarbejdersignatur) til Fleksløntilskud (åbner nyt vindue)
   
Arbejdsmarkedschef 
Per Rasmussen
per.rasmussen@middelfart.dk
 8888 4974
   
Tværgående indsats:
Birthe Clement
birthe.clement@middelfart.dk  
 8888 5176 
Jeanett Graversgaard Hansen
jeanett.graversgaardhansen@middelfart.dk
 
 8888 5192

Kinne Kaysen
kinne.kaysen@middelfart.dk

 8888 5196
Sanne Junker
sanne.junker@middelfart.dk
 8888 5187
   
   
Administration og Ydelser  

Teamleder
Mette Schmidt Hansen
mette.schmidthansen@middelfart.dk  

 8888 5148
Koordinator
Ditte Danefeld Hansen
dittedanefeld.hansen@middelfart.dk
 2117 5088
Koordinator
Morten Olsen 
morten.olsen@middelfart.dk
 2056 2876
   
Administration   
Anne-Marie Slaikjer-Kongaa
anne-marie.slaikjer@middelfart.dk
 8832 5264
Birgit Saxdorff Larsen
birgitsaxdorff.larsen@middelfart.dk  
 8888 5172
Haris Huskovic
haris.huskovic@middelfart.dk
 8888 4957
Heidi Jørgensen
heidi.jorgensen@middelfart.dk
 8832 4160
Katja Nielsen
katja.nielsen@middelfart.dk  
 8888 5188
Louise Wabbersgaard Nyborg
louise.wabbersgaardnyborg@middelfart.dk  
 8888 4959
Souzan El Saad
souzan.elsaad@middelfart.dk
 8832 4162
Susan Vangmand-Leth
susan.vangmand-leth@middelfart.dk
 6163 1512
Tine Demant
 
   
Kontant- og Uddannelseshjælp mv.  

Anne-Mette Juul
anne-mette.juul@middelfart.dk

 8888 5139
Gitte Aaris Nielsen
gitte.aaris@middelfart.dk
 8888 5123
Helle Finnerup Wirstad
helle.finnerupwirstad@middelfart.dk
 8888 5132
Jeanette Johansen
jeanette.johansen@middelfart.dk
 8888 5117
Mathilde Asmussen
mathilde.asmussen@middelfart.dk
 8888 5119
Mirela Softic
mirela.softic@middelfart.dk
 8888 5152
Signe Briks Andesen
signe.andersen@middelfart.dk  
 8888 5126
 
Sygedagpenge  
Inge Gustenhoff
inge.gustenhoff@middelfart.dk
 8888 5151
Lise-Lotte Larsen
liselotte.larsen@middelfart.dk
 8888 5122
Louise Bram Cornett
louise.bramcornett@middelfart.dk
 8888 5149
Tina Sjørslev
tina.sjorslev@middelfart.dk
 8888 5149
   
Fleksløntilskud - Ledighedsydelse   
Ann-Britt Hjort Andersen
ann-britt.hjortandersen@middelfart.dk  
 8888 5189
Camilla Nordam Brandt
Camilla.NordamBrandt@middelfart.dk
 8888 5125
Pia Lykkegaard Larsen
pia.lykkegaardlarsen@middelfart.dk 
 8888 5183
René Glogauer
rene.glogauer@middelfart.dk
 2056 3157
   
 
Job og Fastholdelse  
Teamleder
Kristina Krüger
 
Lejla Delic
lejla.delic@middelfart.dk
 2965 7328
   
Team Fastholdelse  
Koordinator
Mette Nielsen        
mette.nielsen@middelfart.dk
 8888 5173
Anne Rønnow Sørensen
anne.ronnowsorensen@middelfart.dk

 8888 5167 

Christina Sønderby
christina.sonderby@middelfart.dk
 8888 4946
 5116 0728
Johanne Christensen
Johanne.Christensen@middelfart.dk
 8888 5181
Julie Magaard
Julie.Magaard@middelfart.dk
 2484 8695
Lone Andersen
lone.andersen2@middelfart.dk
 2222 1443
Luise Bøgedal
luise.bogedal@middelfart.dk
 8832 4180
Marianne Bæk Simonsen
Marianne.BaekSimonsen@middelfart.dk
 8832 4185
Ragnhild Hove Hundebøll
ragnhild.hovehundeboll@middelfart.dk
 4029 7252
Tina Valentin Jensen
tina.valentinjensen@middelfart.dk  
 2935 5320
   

Team Ledige Sygemeldte og Jobafklaringsforløb

 
 
Anna Thiim Schou
Anna.ThiimSchou@middelfart.dk

 8888 4948

Bodil Moestrup
bodil.moestrup@middelfart.dk 
 8888 5171
Camilla Marie Daugaard Ulvsbjerg
camilla.mariedaugaardulvsbjerg@middelfart.dk
 8832 4165
Christina Tylvad Larsen
christina.larsen@middelfart.dk
 8888 5167

Dorthe Nielsen
dorthe.nielsen2@middelfart.dk

 8888 4962
Jeanne Mai Antoniussen
jeanne.maiantoniussen@middelfart.dk
 8888 5166
Laila Jørgensen
Laila.Jorgensen@middelfart.dk
 8888 5191
Signe Horsman
signe.horsman@middelfart.dk
 8888 4709

 

 

 
Ressourceteam   
Koordinator
Helle-Margrethe Olesen
helle.olesen@middelfart.dk
 8888 5169
Camilla Kia Bonde
camilla.kiabonde@middelfart.dk
 8888 5193
Gitte Kældsø Andreasen
gitte.kaeldsoandreasen@middelfart.dk
 8888 4979
Karin Andersen
karin.andersen@middelfart.dk 
 8888 4955
Lone Anker
lone.anker@middelfart.dk  
 8888 5175
Maya Schaap Nilsson
maya.schaapnilsson@middelfart.dk  
 2485 0012
Malene Lind Sundahl
malene.lindsundahl@middelfart.dk  
 8888 5180
Mona Lisa Foldager Gellert
mona.gellert@middelfart.dk
 8888 5178
Pia Liane Tyrell
pia.lianetyrell@middelfart.dk   
 2032 7265
   

Læge
Bente Schumacher
bente.schumacher@middelfart.dk

 8832 4185
Psykolog
Dorthe B. Mortensen
dorthe.b.mortensen@middelfart.dk  
 8832 4166
   
   
Job og Virksomhedsservice  
Teamleder
Kia Lund McDermott
kia.lundmcdermott@middelfart.dk
 4040 5185
Koordinator
Anita Rasmussen
anita.rasmussen@middelfart.dk 
 2494 9843
Koordinator
Jørgen Engelbreth
jorgen.engelbreth@middelfart.dk
 4032 0786
   
Rekrutteringsservice  
Else Friis Anderson
else.friisanderson@middelfart.dk
 8888 4965
Lene Toft Haugaard
lene.haugaard@middelfart.dk 
 8888 4968
Helle Xaver Dover
helle.xaverdover@middelfart.dk
 2054 0203
   
Uddannelsesservice  
Helle Peterson
helle.peterson@middelfart.dk
 4030 3495
Vesna Grell
Vesna.grell@middelfart.dk
 2115 8182
   
Virksomhedsservice  
Anne Marie Hauge
annemarie.hauge@middelfart.dk 
 2911 4716
Annelie Skyttehus
annelie.skyttehus@middelfart.dk   
 
Jan Pedersen
jan.pedersen@middelfart.dk 
 2054 9319
Janni Nytoft-Blaaberg
janni.nytoft-blaaberg@middelfart.dk
 2947 4209
Joan Paaske
joan.pedersenpaaske@middelfart.dk
 2055 9521
Lars Asmussen
lars.asmussen@middelfart.dk 
 3058 6282
Lene Præstekjær
lene.praestekjaer@middelfart.dk
 3058 9391
Maria Kvist
maria.kvist@middelfart.dk
 4032 3157

Marika Borresen Andersen
Marika.BorresenAndersen@middelfart.dk

 2035 0491
Nasir Khaf
nasir.khaf@middelfart.dk
 2222 1446
Niels Villekjær Nielsen
niels.villekjaernielsen@middelfart.dk  
 2912 8433
Peter Noer
peter.noer@middelfart.dk
 2153 7934

Sofie Kofod Nørgård Kristensen
Sofie.Norgaard@middelfart.dk

 2222 1445
   
Virksomhedsindsats  
Marianne Kingo
marianne.kingo@middelfart.dk
 5181 0538
   
Virksomhedscenter  
Anja Ravn
anja.ravn@middelfart.dk
 2023 2091
Berit Simonsen
berit.simonsen@middelfart.dk
 2498 7878
Karin Madsen
karin.madsen@middelfart.dk
 2157 5403
Lone Højte Nielsen
lone.nielsen@middelfart.dk
 4018 5174
   
Virksomhedsindsats integration  
Ben Nasr
ben.nasr@middelfart.dk
 2134 1201
   
Jobvejledere - Arbejdsløshedsdagpenge  

Birgit Amby
birgit.amby@middelfart.dk

 2154 4463

Ditte Harder Kristensen
Ditte.Harder@middelfart.dk

 2135 0474
Helle Arentsen
helle.arentsen@middelfart.dk  
 8888 4953
Lamia Al-Msetef
lamia.al-msetef@middelfart.dk
 2048 1873

Lene Toft Haugaard

lene.haugaard@middelfart.dk

 8888 4968
Rikke Lonnie Sørensen
Rikke.Lonniesorensen@middelfart.dk
 8888 4969
Susanne Vejler
susanne.vejler@middelfart.dk
 8888 5182
   
Fleksjob  
Lisbeth Wolfson
lisbeth.wolfson@middelfart.dk
 3052 5193
Ove Nissen
ove.nissen@middelfart.dk
 2027 2406
   
Job og Uddannelse   
Teamleder
Jeanette Johansen
jeanette.johansen2@middelfart.dk
 6020 5011
Koordinator
Rune Berthelsen
rune.berthelsen@middelfart.dk
 2129 3925
   
Beskæftigelsesteam  
Anette Lemann
anette.lemann@middelfart.dk
 2175 4962
Heidi Pedersen
heidi.pedersen@middelfart.dk 
 2161 5184
Inger Mogensen
inger.mogensen@middelfart.dk
 4030 7999
Irene Bruun Knudsen
irene.bruunknudsen@middelfart.dk
 8888 4958

Laura Wilki Dahl
laurawilki.dahl@middelfart.dk

 4028 3439
Lene Bonde Hemmingsen
lene.bondehemmingsen@middelfart.dk
 4023 9508
Nora Beck
nora.beck@middelfart.dk
 8888 5165
Rikke Johnsen
rikke.johnsen@middelfart.dk
 8888 5261
Signe Fleikjer Rathleff
signe.fleikjerrathleff@middelfart.dk
 8888 4182
Tina Jørgensen
tina.jorgensen@middelfart.dk
 8888 5177
 
Ungeindsatsteam  
Danny Solager
danny.solager@middelfart.dk
 3066 0971
Gitte Thomasen
gitte.thomasen@middelfart.dk  
 2129 3916
Kirsten Nielsen
kirsten.nielsen@middelfart.dk  
 2128 9764
Lene Dahl
lene.dahl@middelfart.dk
 2714 6923
Ninna Hansen
Signe Arnfred  
Signe Thorbensen
signe.thorbensen@middelfart.dk  
 2129 4664
Tina Junge
Tina.Junge@middelfart.dk
 2129 3956
Ulla Sørensen
ulla.sorensen2@middelfart.dk
 5129 3785
   
Integration  
Adla Hajdarovic
adla.hajdarovic@middelfart.dk

 2035 9928

Bente Johansen
bente.johansen@middelfart.dk 

 8888 4954

Camilla Skovlund Abildgaard Pedersen
camilla.s.a.pedersen@middelfart.dk  

 2114 5945

Ellis Shields
Ellis.shields@middelfart.dk

 6163 1531 

Lisbeth Christensen
Lisbeth.christensen@middelfart.dk

 2162 2035

Tchinar Hamdin Acar
tchinar.hamdinacar@middelfart.dk

 8888 4971

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Jeanett Graversgaard Hansen
11. august 2020