Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Den Gamle Lillebæltsbro

Job- og Vækstcenter


Hovednummer omstilling 

8888 5160

Virksomhedsservice

8888 4949
   
Sikkerpost:  
Send sikker post til Job- og Vækstcentret  
Send sikker post til Kontanthjælp  
Send sikker post til Fleksløntilskud  
   
Arbejdsmarkedschef 
Per Rasmussen
per.rasmussen@middelfart.dk  
 8888 4974
   
Tværgående indsats:
Birthe Clement
birthe.clement@middelfart.dk  
 8888 5176 
Jeanett Graversgaard Hansen (Barsel)

Kinne Kaysen
kinne.kaysen@middelfart.dk

 8888 5196
Sanne Junker
sanne.junker@middelfart.dk
 8888 5187

Susan Søder
susan.soder@middelfart.dk

 8888 5192
   
   
Administration og Ydelser  

Teamleder
Mette Schmidt Hansen
mette.schmidthansen@middelfart.dk  

 8888 5148
Koordinator
Ditte Danefeld Hansen
dittedanefeld.hansen@middelfart.dk
 2117 5088
Koordinator
Morten Olsen 
morten.olsen@middelfart.dk
 2056 2876
   
Administration   
Anne-Marie Slaikjer-Kongaa
anne-marie.slaikjer@middelfart.dk
 8832 5264
Birgit Saxdorff Larsen
birgitsaxdorff.larsen@middelfart.dk  
 8888 5172
Heidi Jørgensen
heidi.jorgensen@middelfart.dk
 8832 4160
Katja Nielsen
katja.nielsen@middelfart.dk  
 8888 5188
Louise Wabbersgaard Nyborg
louise.wabbersgaardnyborg@middelfart.dk  
 8888 4959
Souzan El Saad
souzan.elsaad@middelfart.dk
 8832 4162
Susan Vangmand
susan.vangmand@middelfart.dk
 6163 1512
Tine Demant (Barsel)  
Anika Davidsen (Elev)
anika.davidsen@middelfart.dk
 8888 5156
Haris Huskovic (Elev)
haris.huskovic@middelfart.dk
 8888 4957

Siw Rasmussen
Siw.IsabellKoldsoRasmussen@middelfart.dk

 8888 5125
   
Kontant- og Uddannelseshjælp mv.  

Anne Mette J. Hansen
anne.mettejuulhansen@middelfart.dk

 8888 5188
Gitte Aaris Nielsen
gitte.aaris@middelfart.dk
 8888 5123
Helle Finnerup Wirstad
helle.finnerupwirstad@middelfart.dk
 8888 5132
Jeanette Johansen
jeanette.johansen@middelfart.dk
 8888 5117
Mathilde Asmussen
mathilde.asmussen@middelfart.dk
 8888 5119
Mirela Klapija
mirela.klapija@middelfart.dk
 8888 5152
Signe Briks Andesen
signe.andersen@middelfart.dk  
 8888 5126
 
Sygedagpenge  
Inge Gustenhoff
inge.gustenhoff@middelfart.dk
 8888 5151
Lise-Lotte Larsen
liselotte.larsen@middelfart.dk
 8888 5122
Louise Bram Cornett
louise.bramcornett@middelfart.dk
 8888 5149
   
Fleksløntilskud - Ledighedsydelse   
Ann-Britt Hjort Andersen
ann-britt.hjortandersen@middelfart.dk  
 8888 5189
Camilla Nordam Brandt (Barsel)  
Pia Lykkegaard Larsen
pia.lykkegaardlarsen@middelfart.dk 
 8888 5183
René Rasmussen
rene.rasmussen@middelfart.dk
 2056 3157
 
Kontrolenhed  
Helle Lykke
helle.lykke@middelfart.dk
 8888 5116
 
Job og Fastholdelse  
Teamleder
Kristina Krüger
kristina.kruger@middelfart.dk
 4049 9726
   
Team Fastholdelse  
Koordinator
Mette Nielsen        
mette.nielsen@middelfart.dk
 88885173
Anne Rønnow Sørensen
anne.ronnowsorensen@middelfart.dk 
 8888 5167
Christina Sønderby
christina.sonderby@middelfart.dk
 8888 4946
Janni Nytoft-Blaaberg
janni.nytoft-blaaberg@middelfart.dk 
 8888 5181
Laila Sostack
laila.sostack@middelfart.dk
 8888 5191
Lise Munk Gaba
lise.munkgaba@middelfart.dk  
 8888 4964
Lone Andersen
lone.andersen2@middelfart.dk
 8888 4963
Luise Bøgedal
luise.bogedal@middelfart.dk
 8832 4180
Ragnhild Hove Hundebøll
ragnhild.hovehundeboll@middelfart.dk
 4029 7252
   

Team Ledige Sygemeldte og Jobafklaringsforløb

 
Koordinator
Lejla Delic
lejla.delic@middelfart.dk
 8888 4899
Belqis Morsal Hamkar
belqis.morsalhamkar@middelfart.dk  
 8888 4948
Bodil Moestrup
bodil.moestrup@middelfart.dk 
 8888 5171
Camilla Denise Strømkjær
camilla.denisestromkjaer@middelfart.dk 
 8888 4899
Camilla Marie Daugaard Ulvsbjerg
camilla.mariedaugaardulvsbjerg@middelfart.dk
 8888 5186
Christina Tylvad Larsen
christina.larsen@middelfart.dk
 8888 5167
Jeanne Mai Antoniussen
jeanne.maiantoniussen@middelfart.dk
 8888 5166
Joan Paaske
joan.pedersenpaaske@middelfart.dk
 2055 9521
Lene Riborg Kobberrød
lene.riborgkobberrod@middelfart.dk  
 8888 4962
Signe Horsman
signe.horsman@middelfart.dk
 8888 4709
 
Ressourceteam   
Koordinator
Helle-Margrethe Olesen
helle.olesen@middelfart.dk
 8888 5169
Irene Bruun Knudsen
irene.bruunknudsen@middelfart.dk
 8888 4958
Karin Andersen
karin.andersen@middelfart.dk 
 8888 4955

Laura Wilki Dahl
laurawilki.dahl@middelfart.dk

 4028 3439
Lene Præstekjær
lene.praestekjaer@middelfart.dk
 8888 5164
Maria Kvist
maria.kvist@middelfart.dk  
 4032 3157
Mona Lisa Foldager Gellert
mona.gellert@middelfart.dk
 8888 5178
Pia Christensen
pia.christensen@middelfart.dk
 8888 5175
Signe Thorbensen
signe.thorbensen@middelfart.dk  
 8888 5170
   

Læge
Bente Schumacher
bente.schumacher@middelfart.dk

 8832 4185
Psykolog
Anne Gliemann
anne.gliemann@middelfart.dk
 2912 8433
Psykolog
Dorthe B. Mortensen
dorthe.b.mortensen@middelfart.dk  
 8832 4166
   
   
Job og Virksomhedsservice  
Teamleder
Kia Lund McDermott
kia.lundmcdermott@middelfart.dk
 4040 5185
Koordinator
Anita Rasmussen
anita.rasmussen@middelfart.dk 
 2494 9843
Koordinator
Jørgen Engelbreth
jorgen.engelbreth@middelfart.dk
 4032 0786
   
Rekrutteringsservice  
Else Friis Anderson
else.friisanderson@middelfart.dk
 8888 4965
Lene Toft Haugaard
lene.haugaard@middelfart.dk 
 8888 4968
Helle Xaver Dover
helle.xaverdover@middelfart.dk
 2054 0203
   
Uddannelsesservice  
Helle Peterson
helle.peterson@middelfart.dk
 4030 3495
Vesna Grell
Vesna.grell@middelfart.dk
 2115 8182
   
Virksomhedsservice  
Anne Marie Hauge
annemarie.hauge@middelfart.dk 
 2911 4716
Jan Pedersen
jan.pedersen@middelfart.dk 
 2054 9319
Lars Asmussen
lars.asmussen@middelfart.dk 
 3058 6282
Marika Borresen Andersen (Barsel)  
Nasir Khaf
nasir.khaf@middelfart.dk
 2222 1446
Peter Noer
peter.noer@middelfart.dk
 2173 7934
Sofie Kofod Nørgård Kristensen (Barsel)
Troels Vigensø
troels.vigenso@middelfart.dk
 2035 0491
Elsebeth Mifsud
elsebeth.mifsud@middelfart.dk
 2497 6591
   
Virksomhedsindsats  
Brit Rose
brit.rose@middelfart.dk
 6020 5009
Hanne Ørum
hanne.orum@middelfart.dk
 8832 4165
Marianne Møller
marianne.moller@middelfart.dk
 5181 0538
Nikoline Høj Hansen Christensen
nikoline.christensen@middelfart.dk
 2947 4209
   
Virksomhedscenter  
Anja Ravn
anja.ravn@middelfart.dk
 2023 2091
Berit Simonsen
berit.simonsen@middelfart.dk
 2498 7878
Karin Madsen
karin.madsen@middelfart.dk
 2157 5403
Lone Højte Nielsen
lone.nielsen@middelfart.dk
 4018 5174
   
Virksomhedsindsats integration  
Adla Hajdarovic
Adla.Hajdarovic@middelfart.dk
 2035 9928
Ben Nasr
ben.nasr@middelfart.dk
 2134 1201
   
Jobvejledere - Arbejdsløshedsdagpenge  

Birgit Amby
birgit.amby@middelfart.dk

 2151 4463
Helle Arentsen
helle.arentsen@middelfart.dk  
 8888 4953
Lamia Al-Msetef
lamia.al-msetef@middelfart.dk
 2048 1873
Line Stjernholm
line.stjernholm@middelfart.dk
 8888 4969
Maj-Brit Fleth
maj-brit.fleth@middelfart.dk
 8888 4967
Mette Degn
mette.degn@middelfart.dk
 8888 4953
Susanne Vejler
susanne.vejler@middelfart.dk
 8888 5182
   
Fleksjob  
Camilla Kia Bonde
camilla.kiabonde@middelfart.dk 
 8888 5193
Gitte Kældsø Andreasen
gitte.kaeldsoandreasen@middelfart.dk 
 8888 4979
Lisbeth Wolfson
lisbeth.wolfson@middelfart.dk
 3052 5193
Ove Nissen
ove.nissen@middelfart.dk
 2027 2406
   
   
Job og Uddannelse   
Teamleder
Jeanette Johansen
jeanette.johansen2@middelfart.dk
 6020 5011
Koordinator
Rune Berthelsen
rune.berthelsen@middelfart.dk
 2129 3925
   
Beskæftigelsesteam  
Alic Jacobsen
alic.jacobsen@middelfart.dk
 8888 4961
Anette Lemann
anette.lemann@middelfart.dk
 2175 4962
Barbara Hochmuth Henriksen
barbara.hochmuthhenriksen@middelfart.dk
 8888 5263
Heidi Pedersen
heidi.pedersen@middelfart.dk 
 2161 5184
Lene Bonde Hemmingsen
lene.bondehemmingsen@middelfart.dk
 4023 9508
Nora Beck
nora.beck@middelfart.dk
 8888 5165
Rikke Johnsen
rikke.johnsen@middelfart.dk
 8888 5261
Signe Fleikjer Rathleff (Barsel)  
Tahani Khaled
tahani.khaled@middelfart.dk  
 2033 2471
Tina Jørgensen
tina.jorgensen@middelfart.dk
 8888 5177
 
Ungeindsatsteam  
Danny Solager
danny.solager@middelfart.dk
 3066 0971
Gitte Thomasen
gitte.thomasen@middelfart.dk  
 2129 3916
Lene Dahl
lene.dahl@middelfart.dk
 2714 6923
Ninna Hansen
ninna.hansen@middelfart.dk  
 2128 9764
Signe Arnfred
signe.arnfred@middelfart.dk
 8888 5162
Tina Junge (Barsel)  
Ulla Sørensen
ulla.sorensen2@middelfart.dk
 5129 3785
   
Integration  
Azra Kafedzic Terzic
azra.kafedzicterzic@middelfart.dk
 8888 5118
Bente Johansen
bente.johansen@middelfart.dk 
 8888 4954
Ellis Shields
Ellis.shields@middelfart.dk
 6163 1531 
Lisbeth Christensen
Lisbeth.christensen@middelfart.dk
 2162 2035
Tchinar Hamdin Acar
tchinar.hamdinacar@middelfart.dk
 8888 4971

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Susan Vangmand
09. november 2018