Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Myndighed Handicap og Psykiatri

 

Sikkerpost: Send sikker post til Handicap- og psykiatriafdelingen  

Telefontider:
Mandag-onsdag 9-15, Torsdag 9-17 og Fredag 9-13

8832 5812  
   
Voksenservicechef
Lene Chortsen Isak
lene.chortsenisak@middelfart.dk
2037 4139

Teamleder Pia Schjøtt
pia.schjott@middelfart.dk

2052 0517

Faglig koordinator Mette Riis Ebersbach
Mette.RiisEbersbach@middelfart.dk

     
Udredningsteam – tager sig af alle nye sager    

Fælles mailadresse: Send alm. mail til Udredningsteam

   
Camilla Underbjerg
Camilla.Underbjerg@middelfart.dk
   
Camilla Thuesen
Camilla.Thuesen@middelfart.dk
Hossein Hatami
Hossein.Hatami@middelfart.dk
Bodil Bang Jakobsen
Bodil.BangJakobsen@middelfart.dk
     
Opfølgningsteam – tager sig af alle eksisterende sager    

Fælles mailadresse: Send alm. mail til Opfølgningsteam

   
Psykiatri    
Linda Nielsen
Linda.Nielsen@middelfart.dk
Anna Weihe Hansen
Anna.WeiheHansen@middelfart.dk
Birgit Gregersen          Birgit.Gregersen@middelfart.dk    
Handicap    
Dorthea Hagen
Dorthea.Hagen@middelfart.dk

Mariann Neumann
Mariann.Neumann@middelfart.dk

Ghita Wilki
ghita.wilki@middelfart.dk

 

 

Helle Madsen
Helle.SondergaardMadsen@middelfart.dk
   
     
Administrativ medarbejder    

Mai-Britt Andersen                                

Mai-britt.andersen2@middelfart.dk

   

 

 

Sidst opdateret af Mai-Britt Andersen
04. juni 2019