Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Myndighed Handicap og Psykiatri

 

Sikkerpost: Send sikker post til Handicap- og psykiatriafdelingen  

Telefontider:
Mandag-onsdag 9-15, Torsdag 9-17 og Fredag 9-13

   
   
Voksenservicechef
Lene Chortsen Isak
lene.chortsenisak@middelfart.dk
8888 4710

Teamleder Christiane Pape Lehrmann
christiane.papelehrmann@middelfart.dk

8888 4718

Faglig koordinator Helle Emde
Helle.Emde@middelfart.dk

8888 4719
     
Udredningsteam – tager sig af alle nye sager    

Fælles mailadresse: Send alm. mail til Udredningsteam

   
Camilla Thuesen
Camilla.Thuesen@middelfart.dk
8888 4711
Hossein Hatami
Hossein.Hatami@middelfart.dk
8888 5142
Bodil Bang Jakobsen
Bodil.BangJakobsen@middelfart.dk
8888 4683
     
Opfølgningsteam – tager sig af alle eksisterende sager    
Fælles mailadresse: Send alm. mail til Opfølgningsteam    
Psykiatri    
Linda Nielsen
Linda.Nielsen@middelfart.dk
8888 4763
Anna Weihe Hansen
Anna.WeiheHansen@middelfart.dk
8888 4722
Anne Gitte Brinks
Anne.GitteBrinks@middelfart.dk
8888 4765
Handicap    

Camilla B. Mikkelsen
camilla.sesseblandermikkelsen@middelfart.dk

8888 4724
Dorthea Hagen
Dorthea.Hagen@middelfart.dk
8888 4716

Mariann Neumann
Mariann.Neumann@middelfart.dk

8888 4723
Ghita Wilki
ghita.wilki@middelfart.dk

8888 4714

 

 

 

Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
16. august 2018