Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Påskelilje

Skole og Dagtilbud

Send sikkerpost til Børn-, unge- og fritidsforvaltningen:

E-mail: Send alm. mail til Børn-, unge- og fritidsforvaltningen (Af sikkerhedsmæssige grunde bør du aldrig sende fortrolige eller personfølsomme oplysninger i en almindelig mail. Brug i stedet Digital Post på Borger.dk eller Virk.dk).

 

Fax - husk at skrive hvem fax'en er til ! 8888 5501  
     

Dagtilbud og Skolechef
Grete Berggren
grete.berggren@middelfart.dk

 8888 5325  
     
Administrativt personale tryk her    
     
Uddannelsesvejledning    

Teamleder
Birgitte Arnholm Mørkøre
birgitte.ArnholmMorkore@middelfart.dk

2380 2504  

Administrativ medarbejder
Maria Bau
maria.bau@middelfart.dk

8888 5315  

Vejleder
Tina Grønborg Jensen
tina.gronborgJensen@middelfart.dk

2380 2316  

Vejleder
Charlotte Kristiansen
charlotte.Kristiansen2@middelfart.dk

2964 0596  

Vejleder
Jens Lundgreen
jens.Lundgreen@middelfart.dk

2489 1440  

Vejleder
Lasse Bærentsen
lasse.Barentsen@middelfart.dk

4126 9200  

Vejleder
Aida Mansoor 
aida.mansoor@middelfart.dk

2479 2797  

 

Konsulentteam  
Teamleder Birgit Munk
birgit.munk@middelfart.dk
8888 5426
   

Konsulent Bettina Hoffmann
bettina.hoffmann@middelfart.dk

8888 5422
   

Konsulent Lars Jensen
lars.jensen@middelfart.dk

8888 5289 
   
Konsulent Aase Nissen
aase.nissen@middelfart.dk
2046 1315
   
Konsulent Vibeke Vested
vibeke.vedsted@middelfart.dk
 29137631
   

Konsulent Lone Lander Stie
lone.landerstie@middelfart.dk

8888 5426
Læringskonsulenter  
Læsekonsulent Britt Jensen Ponikovski
britt.jensenponikovski@middelfart.dk
4030 3329
   
Læringskonsulent Henrik Halkjær
henrik.halkjaer@middelfart.dk
4032 1493
   
Læringskonsulent Allan Schlosser
allan.schlosser@middelfart.dk
2421 5741
   
Læringskonsulent Berit Frølund
berit.frolund@middelfart.dk
6114 0639
   
Sprogpædagog Kirsten Bieling
kirsten.bieling@middelfart.dk
2633 6183
Sidst opdateret af Benjamin Runge
16. december 2019