Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Borgerservice

 

Borgerservice telefon

  

8888  5500

Sikkerpost: Send sikker post til Borgerservice

E-mail: Send alm. mail til Borgerservice

Fax - husk at skrive hvem fax'en er til!

 

8888  5501

Sende sikker post til Middelfart Kommune:
Dette skal foretages via borgerens digitale postkasse på Borger.dk. Du kan se hvordan du får og bruger din digitale postkasse på følgende link: Digital post på Borger.dk

Se åbningstider

 

Leder
Peter Tvebro
peter.tvebro@middelfart.dk

 

Borgerbetjening
Ekspedition i Borgerservice bl.a. fornyelse af pas og kørekort, hjælp til selvbetjeningsløsninger og NemID, helbredstillæg til pensionister, vejledning om skat og pension. 

Dorte Pedersen
dorte.pedersen@middelfart.dk

Gayle Lousdal
gayle.lousdal@middelfart.dk

Hanne Christiansen
hanne.christiansen@middelfart.dk

Jette Kejling
jette.kejling@middelfart.dk

Lone Kristoffersen
lone.kristoffersen@middelfart.dk

Sarah Ravn (barsel)
sarah.ravn@middelfart.dk

Simone Sandholdt
simone.sandholdt@middelfart.dk

Siw Rasmussen - elev
Siw.IsabellKoldsoRasmussen@middelfart.dk

Susanne Fuglsang
susanne.fuglsang@middelfart.dk

Vivi Velarde
vivi.velarde@middelfart.dk

 

Administration
General administration, herunder betaling af regninger. 

Anne Lisbeth Hauge
anne.lisbethhauge@middelfart.dk

Janni Lisbeth Pedersen
janni.lisbethpedersen@middelfart.dk

Omstilling
Straksafklaring og viderestilling til øvrige afdelinger og institutioner

Helle Brandt
helle.brandt@middelfart.dk

Kirsten Pedersen
kirsten.pedersen@middelfart.dk

Pia Nielsen
pia.nielsen@middelfart.dk

 

Sidst opdateret af Peter Tvebro
21. juni 2018
Borgerservice: Bestil tid