Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Senior og Velfærd

Hovednummer  8832 4400
Sikkerpost: Send sikker post til Senior og Velfærd
Fax - husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501

Senior- og Velfærdschef 
Kitt Lysén Pedersen 
kitt.lysenpedersen@middelfart.dk

2974 4401
   
Administrativ medarbejder Vivi Hansen 
vivi.hansen@middelfart.dk
8832 4402
Administrativ medarbejder Pia Porsborg Jensen
pia.p.jensen@middelfart.dk     
8888 5053
Projektmedarbejder (Mobile Care) Helle Sørensen
helle.sorensen@middelfart.dk 
8832 4404
   
Læringskoordinator Marina Askou Lem
marina.askoulem@middelfart.dk
8888 4646
   
Uddannelseskoordinator Kirsten Skov
kirsten.skov@middelfart.dk
8832 4403
Uddannelseskoordinator Lis Rasmussen
lis.rasmussen@middelfart.dk
8832 4407
   
Socialpsykiatrisk konsulent Inger Mogensen
inger.mogensen@middelfart.dk
8832 4131
   
Demenskoordinator Birthe Engvang Steensen
birthe.steensen@middelfart.dk
2029 3305
Demenskoordinator Karen B. Jensen    
karen.b.jensen@middelfart.dk
6163 1532
Demenskonsulent Line Scheppan Østerskov line.scheppanosterskov@middelfart.dk 3035 7146

Demenskoordinatorerne træffes bedst på tlf. 8832 4405
eller på fælles mail demenskoordinator@middelfart.dk

Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
09. januar 2018