Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Arbejdsnetværk 4

Tværfaglighed i et ungeperspektiv

Arbejdsnetværket arbejder med overlevering fra 9.kl. eller 10.kl. til andre projekter / beskæftigelse.
(MUFU, STU, produktionsskolen, jobcenter m.fl.)
og forebyggelse af frafald fremadrettet.

Næste netværksmøde:
19.12.12, 15.01.13, 22.01.13

Referat:

Bilag:

Kontaktperson:
Jesper Eskildsen

Netværksgruppen:

Navn  Skole / afd.  Mail adresse  Telefon 
Bettina Dichmann UU-Lillebælt bettina@uu-lillebaelt.dk 2534 7671
Jesper Eskildsen Skrillingeskolen jesper.eskildsen@middelfart.dk 8832 4000
Lorea Alberdi Ungdomsskolen lorea.alberdi@hotmail.com 6066 3511
Malene Andresen Østre skole  maleneandresen@gmail.com   6065 6606
Morten Bonde 10'eren morten.bonde@hotmail.com 8888 5770
Ralf Buch STU Middelfart ralf.buch@middelfart.dk 8832 4222
Susanne Kongedam Familieafd. susanne.kongedam@middelfart.dk  8888 5298
Sidst opdateret af Administrator
12. juli 2013