Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Arbejdsnetværk 3

Tværfaglighed i et ungeperspektiv

Arbejdsnetværket arbejder med overlevering fra 10.kl. til ungdomsuddannelse og forebyggelse af frafald i 10.kl. og ungdomsuddannelse.

Næste netværksmøde:

28. november kl. 9 – 15 på EUC Lillebælt

Referat:

Bilag:

Netværksgruppen:

Navn  Skole / afd.  Mail adresse  Telefon 
Betina R. Nielsen Sosu Fyn  bern@sosufyn.dk  6310 2805 
Christian Alnor  Middelfart gym. ca@middelfart-gym.dk  6441 2272 
Erik Busk  Strib skole  erik.busk@middelfart.dk  2014 5634 
Hugo Nielsen EUC-Lillebælt hbn@eucl.dk 2074 9150

Inger Bremer

Socialforvaltningen

inger.bremer@middelfart.dk

8888 4712

Bente Petersen Socialforvaltningen bente.petersen@middelfart.dk 8832 4407
Kirsten Skov Socialforvaltningen kirsten.skov@middelfart.dk   8832 4403
Jakob Lundgaard Vestre skole jakob.hojlundgaard@middelfart.dk 4030 9747
Jesper Andersen  10'eren  jdandersen58@gmail.com  2139 4534 
Knud Møller  Ungdomsskolen  knud.moller@middelfart.dk  8888 5691 
Lene Adamsen  Produktionsskolen  lene@middelfart-produktionsskolen.dk 2426 2751 
Lone Buekel  IBC  lobe@ibc.dk  7224 1616
Pernille Pedersen  UU-Lillebælt  pernille@uu-lillebaelt.dk  2256 8752
Sidst opdateret af Administrator
12. juli 2013