Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Personale

Centrets personale er en bredt sammensat gruppe med betydelig erfaring indenfor misbrugsområdet - bestående af bl.a. socialrådgivere, misbrugsbehandlere, pædagoger, sygeplejerske, lægekonsulent, sekretær m.v.

Her kan du se hvem vi er:

Centerleder Bent Kidmose
Bent.kidmose@middelfart.dk
Tlf. 8888 4737

Kontorassistent Dorthe Kildegaard Jeppesen
Dorthe.jeppesen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4740

Sygeplejerske Mette Aarup Jørgensen
mette.aarupjoergensen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4743

Sygeplejerske Stine Skovmand Rye
stine.skovmandrye@middelfart.dk  
tlf. 8888 4744

Behandler Malene Berg Cristianini
Malene.berg.cristianini@middelfart.dk
Tlf. 8888 4741

Behandler Lone Fogh
Lone.fogh@middelfart.dk
Tlf. 8888 4742

Behandler Britt Grumstrup
Britt.grumstrup@middelfart.dk          
tlf. 8888 4739

Speciallægekonsulent Ole W. Kjær

Medarbejder:

Pedel
Jan Robert Andersen
Jan.robertandersen@middelfart.dk

Netværket - Unge afd:

Ungebehandler Lasse Schmücker
Lasse.schmucker@middelfart.dk
Tlf. 8888 4746
Mobil: 7111 2829

Ungebehandler Kristina Hyrup Bisgaard
Kristina.hyrupbisgaard@middelfart.dk
Tlf. 8888 4735
Mobil: 2112 3658

Ungebehandler Line Sø Andersen
Line.andersen@middelfart.dk
tlf. 8888 4745
mobil: 2132 1821

Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
15. august 2018