Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Sagsfordeling i Handicap- og Psykiatriafdelingen

Voksenservicechef
Lene Chortsen Isak
Tlf. 8888 4710
lene.chortsenisak@middelfart.dk 

Teamleder Christiane Pape Lehrmann
Tlf. 8888 4718
christiane.papelehrmann@middelfart.dk

Faglig koordinator Helle Emde
Tlf. 8888 4719
Helle.Emde@middelfart.dk 
  

Udredningsteam – tager sig af alle nye sager

Fælles mailadresse: udredningsteam@middelfart.dk

Joan Jørgensen
8888 4711
joan.jorgensen@middelfart.dk

Bodil Bang Jakobsen
Tlf. 8888 4683
Bodil.BangJakobsen@middelfart.dk  
     

Opfølgningsteam – tager sig af alle eksisterende sager    

Fælles mailadresse: opfolgningsteam@middelfart.dk

Psykiatri    
Linda Nielsen
Tlf. 8888 4763
Linda.Nielsen@middelfart.dk

Anna Weihe Hansen
Tlf. 8888 4722
Anna.WeiheHansen@middelfart.dk

Anne Gitte Brinks
8888 4765
Anne.GitteBrinks@middelfart.dk

Handicap     
Camilla B. Mikkelsen
Tlf. 8888 4724
camilla.sesseblandermikkelsen@middelfart.dk
 
Dorthea Hagen
Tlf. 8888 4716
Dorthea.Hagen@middelfart.dk

Mariann Neumann
Tlf. 8888 4723
Mariann.Neumann@middelfart.dk

Ghita Wilki
Tlf. 8888 4714
ghita.wilki@middelfart.dk

Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
16. august 2018