Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Sagsfordeling i Handicap- og Psykiatriafdelingen

Voksenservicechef
Lene Chortsen Isak
Tlf. 2037 4139
lene.chortsenisak@middelfart.dk
 

Hovednummer til Handicap- og Psykiatriafdelingen tlf. 8832 5812

Teamleder                                          

Pia Schjøtt                                                
Tlf. 2052 0517                                   
pia.schjott@middelfart.dk

Faglig koordinator

Mette Riis Ebersbach
Mette.RiisEbersbach@middelfart.dk
  
Udredningsteam – tager sig af alle nye sager
Fælles mailadresse: udredningsteam@middelfart.dk

Camilla Thuesen
camilla.thuesen@middelfart.dk

Bodil Bang Jakobsen
Bodil.BangJakobsen@middelfart.dk 

Camilla Underbjerg
Camilla.Underbjerg@middelfart.dk

Hossein Hatami-Rezania
Hossein.hatami@middelfart.dk 
     
Opfølgningsteam – tager sig af alle eksisterende sager    
Fælles mailadresse: opfolgningsteam@middelfart.dk

Psykiatri    
Linda Nielsen
Linda.Nielsen@middelfart.dk

Anna Weihe Hansen
Anna.WeiheHansen@middelfart.dk

Birgit Gregersen
Birgit.Gregersen@middelfart.dk

Handicap    

Dorthea Hagen
Dorthea.Hagen@middelfart.dk

Mariann Neumann
Mariann.Neumann@middelfart.dk

Ghita Wilki
ghita.wilki@middelfart.dk

Helle S. Madsen
Helle.SondergaardMadsen@middelfart.dk

 

Administrativ medarbejder    

Mai-Britt Andersen
Mai-Britt.Andersen2@middelfart.dk

Sidst opdateret af Mai-Britt Andersen
04. juni 2019