Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Påskelilje

Sagsfordeling i Handicap- og Psykiatriafdelingen

Voksenservicechef
Lene Chortsen Isak
Tlf. 2037 4139
lene.chortsenisak@middelfart.dk
 

Hovednummer til Handicap- og Psykiatriafdelingen tlf. 8832 5812

Teamleder                                          

Pia Schjøtt                                                
Tlf. 2052 0517                                   
pia.schjott@middelfart.dk

Faglig koordinator

Mette Riis Ebersbach
Mette.RiisEbersbach@middelfart.dk 
  

Udenbysteam

Bodil Bang Jakobsen
Bodil.BangJakobsen@middelfart.dk 

Birgit Gregersen
Birgit.Gregersen@middelfart.dk

Hossein Hatami-Rezania
Hossein.hatami@middelfart.dk  
     

Psykiatri    

Linda Nielsen
Linda.Nielsen@middelfart.dk

Anna Weihe Hansen
Anna.WeiheHansen@middelfart.dk

Camilla Thuesen
camilla.thuesen@middelfart.dk

Christina Levin Harrild

christina.levinharrild@middelfart.dk

Handicap    

Dorthea Hagen
Dorthea.Hagen@middelfart.dk

Mariann Neumann
Mariann.Neumann@middelfart.dk

Helle S. Madsen
Helle.SondergaardMadsen@middelfart.dk

 

BPA Team og Handcapledsagere 

Ghita Wilki
ghita.wilki@middelfart.dk

Mette Flinterup
Mette.Flinterup@middelfart.dk

 

Administrativ medarbejder    

Mai-Britt Andersen
Mai-Britt.Andersen2@middelfart.dk

Sidst opdateret af Mai-Britt Andersen
14. april 2020