Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Sagsfordeling i Handicap- og Psykiatriafdelingen

Voksenservicechef
Lene Chortsen Isak
Tlf. 2037 4139
lene.chortsenisak@middelfart.dk
 
Teamleder Pia Schjøtt
Tlf. 2052 0517
pia.schjott@middelfart.dk

Faglig koordinator Helle Emde
Tlf. 8888 4719
Helle.Emde@middelfart.dk
  
Udredningsteam – tager sig af alle nye sager
Fælles mailadresse: udredningsteam@middelfart.dk
Camilla Thuesen
8888 4711
camilla.thuesen@middelfart.dk

Bodil Bang Jakobsen
Tlf. 8888 4683
Bodil.BangJakobsen@middelfart.dk 

Anne Gitte Brinks
8888 4765
Anne.GitteBrinks@middelfart.dk

Hossein Hatami-Rezania
Tlf. 8888 5142
Hossein.hatami-rezania@middelfart.dk 
     
Opfølgningsteam – tager sig af alle eksisterende sager    
Fælles mailadresse: opfolgningsteam@middelfart.dk

Psykiatri    
Linda Nielsen
Tlf. 8888 4763
Linda.Nielsen@middelfart.dk

Anna Weihe Hansen
Tlf. 8888 4722
Anna.WeiheHansen@middelfart.dk
Handicap    

Camilla B. Mikkelsen
Tlf. 8888 4724
camilla.sesseblandermikkelsen@middelfart.dk
 
Dorthea Hagen
Tlf. 8888 4716
Dorthea.Hagen@middelfart.dk

Mariann Neumann
Tlf. 8888 4723
Mariann.Neumann@middelfart.dk

Ghita Wilki
Tlf. 8888 4714
ghita.wilki@middelfart.dk

Sidst opdateret af Sine Bovbjerg Jensen
12. november 2018