Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Dagplejens forældrebestyrelse

Her kan du se listen over medlemmer i dagplejens forældrebestyrelse pr. 01. oktober 2014


 Formand    Camilla Toftegaard Kristensen

camilla.fam@gmail.com

  Maiken Ravn-Johansen maikenhenning@gmail.com
      Anita Damhave damhave85@hotmail.com
  Jacob Demant  jrd@jarode.com
  Kathrine Korsvig Jensen kortvig@live.dk
  Nanna Merete Andersen nanna.merete.andersen@gmail.com
             
 1. suppleant     Sanne Nielsen Sannepien@yahoo.dk
 2. suppleant Maiken Nymark Madsen majken_j@yahoo.dk
 3. suppleant Helle Precht             hepr@ucl.dk 
 Medarbejdere:
  Vibeke Nolde Nielsen Vibeke.Nolde@middelfart.dk
  Susanne Hansen susanne.hansen3@middelfart.dk
 Suppleant Pia Henriksen Pia.Henriksen@middelfart.dk
   
 Ledelse: Lene Welander lene.welander@middelfart.dk

Har du spørgsmål, nye tiltag eller andet må du gerne tage kontakt til en af ovenstånde der vil bringe informationen videre.

2014:

2013:

 

2012:

2011:

2010:

Sidst opdateret af Rikke Jørgensen
14. juni 2018