Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Dagplejens forældrebestyrelse

Her kan du se listen over medlemmer i dagplejens forældrebestyrelse pr. 01. oktober 2014


 Formand    Susan Vissing           

svi@live.dk        

 Næstformand Maria Ellegaard Hansen

sol_sikken@hotmail.com

      Nicola Weeks     weeks@sol.dk 
  Helle Moos Owen    hele.moss@gmail.com
  June Johansen    

johansen_1983@hotmail.com

  Marianne W Jensen

mariannewendelboe@msn.com

             
 1. suppleant     Sanne Nielsen Sannepien@yahoo.dk
 2. suppleant Maiken Nymark Madsen majken_j@yahoo.dk
 3. suppleant Helle Precht             hepr@ucl.dk 
 Medarbejdere:
  Vibeke Nolde Nielsen Vibeke.Nolde@middelfart.dk
  Bente Reimer bente.reimer@middelfart.dk
 Suppleant Pia Henriksen Pia.Henriksen@middelfart.dk
   
 Ledelse: Mette Riis Møller mette.riis@middelfart.dk

Har du spørgsmål, nye tiltag eller andet må du gerne tage kontakt til en af ovenstånde der vil bringe informationen videre.

2014:

2013:

 

2012:

2011:

2010:

Sidst opdateret af Rikke Jørgensen
24. september 2015