Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo

Medlemmer af ældrerådet

Varbjerg Strand

Middelfart Ældreråds sammensætning pr. 1. januar 2018:



Flemming Enevoldsen   Flemming Enevoldsen (Formand)
Lundevej 1
5591 Gelsted
Tlf. 6449 1440
enevoldsens@familie.tele.dk
Inge Lodberg Inge Lodberg (Næstformand)
Poppelvænget 2
5500 Middelfart
Tlf. 6441 2279
Inge.Lodberg@privat.dk
Hanne Lauritsen Hanne Lauritsen
Falstersvej 48
5500 Middelfart
Tlf. 2164 1841
Hanne.lauritsen48@gmail.com
Ove Andersen Ove Andersen
Hovvej 71
5592 Ejby
Tlf. 6478 1062
Ovean001@gmail.com
Lene Glesner Lene Glesner
Bogensevej 35
5464 Brenderup
Tlf. 2125 1725
l.m.glesner@familie.tele.dk
Jette Erichsen Jette Erichsen
Rudvej 6
5580 Nørre Aaby
Tlf. 6442 3212
jette@erichsen.dk
Mogens Rasmussen Mogens Rasmussen
Rudbæksbanke 9
5500 Middelfart
Tlf. 6440 1943
mail@mogensrasmussen.dk
Henrik Lam Henrik Lam
Egebakken 9
5580 Nørre Aaby
Tlf. 6488 1404
Henrik-lam@mail.dk
Peter Liltorp Peter Liltorp
Anholtvej 28
5500 Middelfart
Tlf. 4017 5747
lil@stofanet.dk

Suppleanter:
Finn Albrechtsen
Per Hou Christensen
Finn Juhl Nielsen
Jens Jensen
Else Birgit Ellehøj Andersen
Bjarne Veber Finnedal
Gérard Meunier
Anders Bech Kristensen
Jon Hilmer

 

Sidst opdateret af Benjamin Runge
11. januar 2018

Besøg Ældreområdet på nettet

Læs bl.a. om sygepleje, mad, praktisk hjælp og meget andet

http://aeldre.middelfart.dk


Ældrerådet