Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Nytorv ved aftentide

Plan og byg

 

Sikkerpost: Send sikker post til Plan- og bygafdelingen
E-mail: Send alm. mail til Plan- og bygafdelingen
Fax - husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501
 
Plan- og byggechef Jørgen Knudsen 
jorgen.knudsen@middelfart.dk
8888 4820

Ingeniør Laila Wyke
laila.wyke@middelfart.dk 

8888 4811
Teknisk designer Tonny Erik Weltz
tonny.erik.weltz@middelfart.dk
8888 4813
Ingeniør Peter Kaalund
peter.kaalund@middelfart.dk
8888 4815
Teknisk designer Rita Nordbo
rita.nordbo@middelfart.dk
8888 4816
Arkitekt Kristian Kipp 
kristian.kipp@middelfart.dk
8888 4819
Byplanlægger Jacob Kloch 
jacob.kloch@middelfart.dk
8888 4821
Byplanlægger Kirsten Bruun Plougmand
kirstenbruun.plougmand@middelfart.dk
8888 4822

Arkitekt Pia Quottrup Sand
Pia.QuottrupSand@middelfart.dk

8888 4824 

Konstruktør Jesper Frandsen
JesperDan.Frandsen@middelfart.dk

8888 4823 

Sekretær Lene Nørregaard
lene.norregaard@middelfart.dk

8888 4805

Administrativ medarbejder Lisbeth Stadel Linnet
lisbeth.stadellinnet@middelfart.dk
8888 4807 
Bygningskonstruktør Thomas Edel Jensen
thomas.jensen@middelfart.dk 
8888 4817 

 

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Peter Tvebro
18. september 2017

Kontakt

Plan & Byg
Nytorv 9
5500 Middelfart

teknik@middelfart.dk

Ring til os