Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Nytorv ved aftentide

Hjælpemiddelgruppen

Teamleder Birgit Muff Pedersen
 

 
Sikkerpost: Send sikker post til Hjælpemiddelgruppen  

Hjælpemiddelgruppen har dagligt tlf.tid kl. 11.00-13.00 på
tlf. 8888 4703
 

 

Administrativ medarbejder Elis Kruse
elis.kruse@middelfart.dk
 

 8888 4701

Administrativ medarbejder Tinna Møller Brockstedt
tinna.brockstedt@middelfart.dk
  

 8888 4702

Sagsbehandlende terapeut Lisbeth Petersen
lisbeth.petersen@middelfart.dk
 

 8888 4721

Sagsbehandlende terapeut Ruth Smærup Næsager
ruth.smaerupnaesager@middelfart.dk
 

 8888 4704

Sagsbehandlende terapeut Pia Haahr
pia.haahr@middelfart.dk
 

 8888 4706

Sagsbehandlende terapeut - Stine Kildelund Hansen
stine.kildelundhansen@middelfart.dk
 

 8888 4705

Sagsbehandlende terapeut Kristin Juhl
kristin.juhl@middelfart.dk
 

 8888 4708

Sagsbehandlende terapeut Rikke Tvilum
rikke.tvilum@middelfart.dk
 

 8888 4689

Sagsbehandlende terapeut Camilla Mohr
camilla.mohr@middelfart.dk
 

 8888 4690

Sagsbehandlende terapeut Tina Egelund Mouridtsen
tina.egelundmouridtsen@middelfart.dk     

 8888 4707
Sidst opdateret af Benjamin Runge
11. juli 2017