Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Hasselnød

Løn & Økonomi

 Økonomi

Fax -Husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501

E-mail oekonomiafd@middelfart.dk

Afdelingschef:
Thomas Foged
thomas.foged@middelfart.dk
8888 5030
Merete Larsen
merete.larsen@middelfart.dk
8888 5027
Annette Pryds Rasmussen 
annette.rasmussen@middelfart.dk
8888 5029

Ingrid Vesterskov 
ingrid.vesterskov@middelfart.dk 

8888 5033
Birgit Bech 
birgit.bech@middelfart.dk
8888 5034
Christina Lilliedal Hansen
christina.lilliedalhansen@middelfart.dk   
8888 5028
Vagn Hansen 
vagn.hansen@middelfart.dk
8888 5037
Mads Sandager Hansen
mads.sandagerhansen@middelfart.dk
8888 5038

Lars Kjeld Jensen
lars.kjeldjensen@middelfart.dk

8888 5035

Helene Stærmose-Wulf
helene.staermose-wulf@middelfart.dk

8888 5023
Trine Sørensen
trine.sorensen@middelfart.dk
8888 5041
Minna Clausen 
minna.clausen@middelfart.dk
8888 5042
Laila Pedersen 
laila.pedersen@middelfart.dk
8888 5043
Joan Hansen
joan.hansen@middelfart.dk  
8888 5044
Jadranko Mrgan 
jadranko.mrgan@middelfart.dk
8888 5045
Morten Aastrup Laustsen
morten.aastruplaustsen@middelfart.dk
8888 5046
Henriette Rohde Harders
henriette.rohdeharders@middelfart.dk
8888 5036

Indkøb

Indkøbschef:
Ulla Skovgaard Dall
ulla.skovgaard@middelfart.dk
8888 5099
Laila Møller 
laila.moller@middelfart.dk
8888 5031

Controller:
Malene Kovaltsenko
malene.kovaltsenko@middelfart.dk

8888 5032
Majbrit Gadegaad Jensen
majbrit.jensen@middelfart.dk
8888 5039


Betaling
Administration og ekspedition af betalinger og opkrævning.

Kjeld Olesen
kjeld.olesen@middelfart.dk
8888 5128
Jytte Hindsgaul
jytte.hindsgaul@middelfart.dk
8888 5131
Tina Løvgreen
tina.lovgreen@middelfart.dk
8888 5127
Christina Vinding
christina.vinding@middelfart.dk
8888 5129


Ejendomsskat

Eva Laut
eva.laut@middelfart.dk       
8888 5102


Løn

Fax - Husk at skrive hvem fax'er til! 8888 5501
E-mail interns-lonogpers@middelfart.dk
Teamleder:
Mette Jakobsen
mette.jakobsen@middelfart.dk
8888 5048
Birgit Nielsen
birgit.nielsen@middelfart.dk
8888 5074
Annette Kyndesen
annette.kyndesen@middelfart.dk
8888 5078
Charlotte Sommer (BARSEL)
Charlotte.sommer@middelfart.dk
8888 5084

Helene V. Knudsen
helene.knudsen@middelfart.dk

8888 5075

Konny Jensen
konny.jensen@middelfart.dk

8888 5082
Joan Søs Svendsen
joan.sossvendsen@middelfart.dk
8888 5095
Heidi M. Pedersen (BARSEL)
Heidi.m.pedersen@middelfart.dk
8888 5075

Mads Brøndum
mads.brondum@middelfart.dk

8888 5083

Rikke Jensen
rikke.jensen@middelfart.dk

8888 5081
Henrik Larsen
henrik.larsen@middelfart.dk
8888 5049
Tina Kjærsgaard Petersen
tina.kjaersgaardpetersen@middelfart.dk
8888 5077
Kirsten Fabricius Winther
kirstenfabricius.winther@middelfart.dk              
8888 5073
Kirsten Rasmussen
kirsten.rasmussen@middelfart.dk
8888 5076
Kim Steen Jensen
kim.steenjensen@middelfart.dk
8888 5040
Helle Mohr Therkildsen
helle.mohrtherkildsen@middelfart.dk
8888 5070

Kristine B. Hansen
kristinebilde.hansen@middelfart.dk

8888 5080

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Christina Hansen
10. november 2014