Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Bær med sne

Løn & Økonomi

 Økonomi

 

Fax -Husk at skrive hvem fax'en er til! 8888 5501

E-mail okonomi@middelfart.dk

Afdelingschef:
Thomas Foged
thomas.foged@middelfart.dk
8888 5030
Merete Larsen
merete.larsen@middelfart.dk
8888 5027
Annette Pryds Rasmussen 
annette.rasmussen@middelfart.dk
8888 5029
Birgit Bech 
birgit.bech@middelfart.dk
8888 5034
Christina Lilliedal Hansen
christina.lilliedalhansen@middelfart.dk   
8888 5028
Vagn Hansen 
vagn.hansen@middelfart.dk
8888 5037
Mads Sandager Hansen
mads.sandagerhansen@middelfart.dk
8888 5038

Lars Kjeld Jensen
lars.kjeldjensen@middelfart.dk

8888 5035
Trine Sørensen
trine.sorensen@middelfart.dk
8888 5041
Minna Clausen 
minna.clausen@middelfart.dk
8888 5042
Laila Pedersen 
laila.pedersen@middelfart.dk
8888 5043
Jadranko Mrgan 
jadranko.mrgan@middelfart.dk
8888 5045

Ida Skalø Sandkvist
ida.skalosandkvist@middelfart.dk

8888 5036
Henriette Rohde Harders
henriette.rohdeharders@middelfart.dk

8888 5019

Bente Espeseth Grand
bente.espesethgrand@middelfart.dk

8888 5044

Rasmus Geert Petersen
rasmus.geertpetersen@middelfart.dk

8888 5046

Indkøb

Indkøbschef:
Ulla Skovgaard Dall
ulla.skovgaard@middelfart.dk
8888 5099

Indkøbskonsulent:
Anders Gjerløv
anders.gjerlov@middelfart.dk

8888 5031

Indkøbskonsulent:
Trine Skovlund Woo Lind
trine.lind@middelfart.dk

8888 5032
Support:
Majbrit Gadegaad Jensen
majbrit.jensen@middelfart.dk
8888 5039

Support:
Christina Lilliedal Hansen
christina.lilliedalhansen@middelfart.dk

8888 5028


Betaling
Administration og ekspedition af betalinger og opkrævning.

 

Kjeld Olesen
kjeld.olesen@middelfart.dk
8888 5128
Mai-Britt Andersen
mai-britt.andersen2@middelfart.dk
8888 5131

Tina Løvgreen
tina.lovgreen@middelfart.dk

8888 5127

Eva Vigsø-Møller
eva.vigso-moller@middelfart.dk

8888 5129


Ejendomsskat

Eva Laut
eva.laut@middelfart.dk       
8888 5102

Løn

 

Fax - Husk at skrive hvem fax'er til! 8888 5501
E-mail interns-lonogpers@middelfart.dk
Teamleder:
Mette Jakobsen
mette.jakobsen@middelfart.dk
8888 5048
Birgit Nielsen
birgit.nielsen@middelfart.dk
8888 5074
Annette Kyndesen
annette.kyndesen@middelfart.dk
8888 5078

Konny Jensen
konny.jensen@middelfart.dk

8888 5082
Joan Søs Svendsen
joan.sossvendsen@middelfart.dk
8888 5095
Heidi M. Pedersen
Heidi.m.pedersen@middelfart.dk
8888 5075

Rikke Jensen
rikke.jensen@middelfart.dk

8888 5081
Henrik Teichmann
henrik.teichmann@middelfart.dk
8888 5049
Tina Kjærsgaard Petersen
tina.kjaersgaardpetersen@middelfart.dk
8888 5077
Kirsten Rasmussen
kirsten.rasmussen@middelfart.dk
8888 5076
Kim Steen Jensen
kim.steenjensen@middelfart.dk
8888 5040

Vivi Jensen
vivi.jensen@middelfart.dk

8888 5070

Kristine B. Hansen
kristinebilde.hansen@middelfart.dk

8888 5080
Morten Agenskov
morten.agenskov@middelfart.dk
8888 5084

 

 

 

 

 

Sidst opdateret af Christina Hansen
01. december 2016