Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Middelfart Kommune Logo
Nytorv ved aftentide

Personale

Centrets personale er en bredt sammensat gruppe med betydelig erfaring indenfor misbrugsområdet - bestående af bl.a. socialrådgivere, misbrugsbehandlere, pædagoger, sygeplejerske, lægekonsulent, sekretær m.v.

Her kan du se hvem vi er:

Centerleder Bent Kidmose
Bent.kidmose@middelfart.dk
Tlf. 8888 4737

Kontorassistent Dorthe Kildegaard Jeppesen
Dorthe.jeppesen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4740

Teamkoordinator Susanne Lund Rasmussen
Susanne.lundrasmussen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4748
Mobil: 2310 3748

Visitator/behandler Hanne Beck Palm
hanne.beckpalm@middelfart.dk
Tlf. 8888 4738

Sygeplejerske Kristine Schousen
kristine.schousen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4743

Medicinmedarbejder Laila Nielsen
Laila.nielsen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4744

Behandler Hanne Korff Bojsen
Hanne.korffbojsen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4739

Behandler Malene Berg Cristianini
Malene.berg.cristianini@middelfart.dk
Tlf. 8888 4741

Behandler Lone Fogh
Lone.fogh@middelfart.dk
Tlf. 8888 4742

Speciallægekonsulent Ole W. Kjær

Medarbejder:

Pedel
Jan Robert Andersen
Jan.robertandersen@middelfart.dk

 

Netværket - Unge afd:

Ungebehandler Lasse Schmücker
Lasse.schmucker@middelfart.dk
Tlf. 8888 4746
Mobil: 7111 2829

Ungebehandler Kristina Hyrup Bisgaard (Barsel)
Kristina.hyrupbisgaard@middelfart.dk
Tlf. 8888 4735
Mobil: 2112 3658

Ungebehandler Julie Jensen (Vikar)
julie.jensen@middelfart.dk
Tlf. 8888 4735
Mobil: 2328 7261

Ungebehandler Line Sø Andersen
Line.andersen@middelfart.dk
tlf. 8888 4745
mobil: 2132 1821

Sidst opdateret af Lisbeth Behrendt
28. august 2017